REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Marsjanin": pierwszy film promujący nowe widowisko Ridleya Scotta. Poznajcie załogę Hermesa

Promocja ekranizacji "Marsjanina", znakomitej powieści Andy'ego Weira, ruszyła pełną parą. Kilkanaście dni temu w Sieci udostępniono pierwsze zdjęcia z planu, teraz możemy podziwiać oryginalny materiał filmowy, który przybliży nam sylwetki członków załogi statku kosmicznego Hermes.

08.06.2015
9:18
Marsjanin: pierwszy film promujący nowe widowisko Ridleya Scotta. Poznajcie załogę Hermesa
REKLAMA
REKLAMA

Twórcy "Marsjanina" wciąż wstrzymują się z publikacją zwiastuna, jednak w zamian za to udostępnili w Internecie trzy i pół minutowy klip, będący fałszywym wideo dotyczącym przygotowań do misji Ares 3. Nagrywa je Mark Watney (Matt Damon), główny bohater filmu, oprócz którego możemy także poznać pozostałych załogantów Hermesa, granych przez Jessicę Chastain, Kate Marę, Sebastiana Stana oraz Michaela Peña.

"Marsjanin", który na ekrany kin wejdzie w listopadzie 2015 roku, jest adaptacją bardzo dobrze przyjętej powieści autorstwa Andy'ego Weira, wydanej w 2011 roku. To historia opowiadająca o Marku Watneyu, członku misji Ares 3, który wskutek potężnej burzy piaskowej zostaje uznany za zmarłego i porzucony na Marsie. Mark, któremu w rzeczywistości udało się ujść z życiem, jest teraz zdany tylko na siebie - z minimalnymi zapasami tlenu i żywności i pozbawiony łączności z Ziemią, rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie.

REKLAMA
marsjanin matt damon

Reżyserem "Marsjanina" jest Ridley Scott, zaś scenariusz napisał Drew Goddard. W filmie, obok aktorów pojawiających się w powyższym materiale, wystąpią również Sean Bean, Jeff Daniels, Mackenzie Davis oraz Aksel Hennie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA