REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Po „Avengers: Koniec gry” pożegnamy Pepper Potts

Avengers: Koniec gry” zapowiada się nie tylko jako domknięcie pewnego rozdziału w Marvel Cinematic Universe, ale także jako pożegnanie gwiazd z ich dotychczasowymi rolami. Gwyneth Paltrow ogłosiła, że do roli Pepper Potts raczej już nie wróci.

19.02.2019
21:13
marvel cinematic universe
REKLAMA
REKLAMA

Fanów MCU z pewnością czeka rok pełen emocji. Już za kilka tygodni zobaczymy film „Kapitan Marvel”. Na przełomie kwietnia i maja w kinach pojawi się z kolei „Avengers: Koniec gry”. Jednak w tym roku Marvel Cinematic Universe funduje wielbicielom marki na całym świecie nie tylko emocje na ekranie, ale także i poza nim. A dokładniej aktorzy, którzy byli przez wiele lat związani i niemal utożsamiani z granymi przez siebie postaciami i superbohaterami. Najpierw w październiku Chris Evans wywołał falę smutku, gdy na Twitterze pożegnał się z postacią Kapitana Ameryki. Teraz przyszedł czas na pożegnanie się z Pepper Potts.

Gwyneth Paltrow w wywiadzie dla Variety mówiła w bardzo wzruszający sposób o MCU.

Z okazji dwudziestolecia wygranego Oscara za główną rolę w „Zakochanym Szekspirze” aktorka rozmawiała z amerykańskim Variety. Rozmowa głównie krążyła wokół tematów związanych pamiętną produkcją. Jednak Paltrow pokusiła się o kilka słów komentarza dotyczących nadchodzącego „Avengers: Koniec gry”.

A dokładniej dotyczyły one filmowej emerytury aktorki, przynajmniej w roli Pepper Potts. Jako koronny argument Gwyneth Paltrow podała swój wiek. Stwierdziła, że czuje się trochę za stara, aby występować w kostiumie w tym momencie swojego życia. Nie zmienia to jednak uczuć, jakie artystka żywi względem Marvel Cinematic Universe:

Czuję się bardzo szczęśliwa, że [zagrałam w filmach], ponieważ właściwie zostałam do tego namówiona. W tamtym czasie przyjaźniłam się z Jonem Favreau [reżyserem „Iron Mana”]. Kręcenie pierwszego „Iron Mana” i obserwowanie, jak ten film staje się ważny dla fanów, było wspaniałym doświadczeniem.

Aktorka zapewniła, że jest otwarta na gościnne występy w Marvel Cinematic Universe.

REKLAMA

Pepper Potts była częścią MCU przez ostatnich jedenaście lat, najpierw jako sekretarka, a potem jako wybranka serca Iron Mana. Trudno więc wyobrazić sobie MCU bez jej udziału, mimo że nie pojawiała się bardzo często na ekranie. Gwyneth Paltrow zapewniła jednak, że jej emerytura nie oznacza całkowitej rezygnacji z roli. Być może zobaczymy ją jeszcze w różnego rodzaju występach gościnnych albo flashbackach.

„Avengers: Koniec gry” ma zadebiutować w kinach na przełomie kwietnia i maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA