REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Marvel szykuje nowy serial. Bohaterkami będą same superbohaterki

Dopiero co Marvel pochwalił się planami na nowe seriale o swoich bohaterach, a już mówi się o kolejnej produkcji. Tym razem na ekrany trafi projekt poświęcony wyłącznie kobietom. Jego tworzeniem zajmie się scenarzysta Wonder Woman.

20.09.2018
18:51
marve
REKLAMA
REKLAMA

Kązdy kolejny film MCU bierze szturmem kina na całym świecie, ale przecież na uniwersum składają się także seriale. Dużą popularnością cieszą się odcinkowe produkcje Netfliksa, jak choćby Daredevil czy Jessica Jones. Niezłe opinie mają też seriale ABC, jak choćby Agenci T.A.R.C.Z.Y. Dodajmy do tego Hulu z ich Runaways i Freeform z Cloak & Dagger i robi się naprawdę gęsto.

A to jeszcze nie koniec, bo Marvel dopiero co ogłosił kolejne seriale. Na Disney VoD pojawią się produkcje poświęcone Lokiemu i Scarlet Witch, które będą kolejnym wyraźnym łącznikiem pomiędzy telewizją a kinem. Do tej listy można już dopisywać kolejną pozycję.

Marvel stworzy także serial o samych superbohaterkach.

Jak donosi Deadline.com, studio doszło do porozumienia ze stacją ABC. Wspólnymi siłami stworzyć mają godzinny serial o kobietach obdarzonych nadludzkimi mocami. Stery powierzono w ręce Allana Heinberga, scenarzysty Wonder Woman.

Choć jak zwykle w przypadku Marvela szczegóły są trzymane pod kluczem, to portal stawia na mniej znane postacie. Niektóre mogłyby być obce nawet części fanom komiksów, bo Deadline wysuwa pomysł oparcia się na bohaterkach pojawiających się dość rzadko w zeszytach wydawnictwa. Wśród nich wymieniono Lady Liberators, A-Force czy Fearless Defenders.

REKLAMA

Jeśli miałbym się zakładać o pieniądze, to stawiałbym na podobne rozwiązanie.

Trudno bowiem oczekiwać, że nagle swoje seriale dostaną Czarna Wdowa i Captain Marvel. Zwłaszcza, że jakiś czas temu pojawił się temat Avengers złożonych z samych kobiet i nie brzmi to całkowicie nierealnie. Oczywiście w niezatytułowanym projekcie mogłaby się pojawić któraś z drugoplanowych superbohaterek, ale raczej nie na stałe. Taki przywilej wydaje się być zarezerwowany tylko dla Disneya.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA