REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Miesięczny dostęp do ponad 17 tysięcy komiksów w Marvel Unlimited za darmo

Jeśli jeszcze nie korzystacie z Marvel Unlimited, teraz nadarzyła się świetna okazja, by przetestować tę usługę. Do końca grudnia możecie uzyskać miesięczny dostęp do niej całkowicie za darmo. 

14.12.2015
12:47
Miesięczny dostęp do Marvel Unlimited za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Marvel Unlimited to usługa umożliwiająca dostęp za pośrednictwem aplikacji do około 17 tysięcy komiksów w formie cyfrowej, poświęconych między innymi takim bohaterom jak X-Meni, Spider-Man, Iron-Man, Kapitan Ameryka, Thor, Luke Cage, Hulk i innym. W ofercie znajduje się także około tysiąc tytułów z uniwersum "Gwiezdnych wojen" - to właśnie dzięki temu zdecydował się na udostępnienie 30-dniowego okresu próbnego za darmo wszystkim tym, którzy wcześniej nie korzystali z Unlimited. Chodzi oczywiście o zbliżającą się wielkimi krokami premierę VII części "Gwiezdnych wojen" - "Przebudzenia Mocy".

marvel unlimited 2
REKLAMA

Korzystanie z Marvel Unlimited wiąże się z comiesięczną opłatą w wysokości 10 dolarów. Jednak zakładając konto do 31 grudnia i wpisaniu kodu promocyjnego "FORCE", przez pierwsze 30 dni będziemy zwolnieni z kosztu abonamentu. Jest to więc znakomita sposobność, by przetestować tę usługę. Jeżeli zdecydujecie się na jej wykorzystanie, ale z jakichś względów nie będziecie zainteresowani korzystaniem z niej po zakończeniu okresu próbnego, będziecie musieli ręcznie anulować subskrypcję, bowiem domyślnie odnawia się ona automatycznie.

Więcej informacji o Marvel Unlimited znajdziecie tutaj. Konto możecie założyć w tym miejscu. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA