REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Geneza młodych superbohaterów. Marvel's Runaways z nowym zwiastunem

Zbliża się premiera nowego serialu na licencji Marvela, który w Polsce będzie można obejrzeć na platformie Showmax. W drugim zwiastunie Runaways znalazło się sporo nowych scen.

26.10.2017
21:00
Marvel's Runaways Hulu
REKLAMA
REKLAMA

Runaways to kolejny serial będący częścią Marvel’s Cinematic Universe. Za jego produkcję nie jest jednak odpowiedzialny Netflix, który wydaje swoje własne serie z cyklu The Defenders dla dojrzałego widza. Hulu, czyli rywal Netfliksa z amerykańskiego rynku, postawił na serial młodzieżowy.

Marvel’s Runaways, wbrew wcześniejszym obawom, będzie można obejrzeć w Polsce. Serwis Hulu w końcu nie jest dostępny w kraju nad Wisłą. Na szczęście postanowił sprzedać prawa do emisji Runaways obecnemu w naszym kraju Showmaksowi, który nabył przy okazji licencję na Inhumans i Agentów T.A.R.C.Z.Y.

runaways marvel's hulu class="wp-image-84646"

Najnowszy zwiastun Marvel’s Runaways nie zaczyna się od wartkiej akcji.

Najpierw jedna z postaci opowiada o grupie wyrzutków. Kamera powoli pokazuje wizerunki kolejnych bohaterów wchodzących w skład tytułowej formacji nastoletnich bohaterów - na imprezie lub na szkolnym korytarzu. W jej skład wchodzą:

  • Alex Wilder (Rhenzy Feliz) – nerd, który postanowił odnowić stare znajomości;
  • Nico Minoru (Lyrica Okano) – nastoletnia gothka, której tylko na pozór dobrze w samotności;
  • Karolina Dean (Virginia Gardner) – przytłoczona oczekiwaniami rodziców szkolna piękność;
  • Gert Yorkes (Ariela Barer) – dziewczyna o fioletowych włosach, która chce walczyć z niesprawiedliowością;
  • Chase Stein (Gregg Sulkin) – wyglądający jak z obrazka młody chłopak, który potrafi zaskoczyć przenikliwością;
  • Molly Hernandez (Allegra Acosta) – najmłodsza członkini grupy o bardzo pozytywnym nastawieniu do świata.

Trailer rozkręca się powoli, ale dobrze nakreśla genezę Runaways.

Młodzi bohaterowie trafiają do ukrytego pomieszczenia w jednym z domów, gdzie ich rodzice oddają się dziwnym rytuałom. Przerażeni tym, że ich rodzice są superzłoczyńcami, nastolatkowie postanawiają wspólnie uciekać.

REKLAMA

Zwiastun nie pokazuje w pełni ich specjalnych zdolności, ale nie kryje tego, że zostali obdarzeni supermocami. Sporo czasu w nowym trailerze Marvel’s Runaways poświęcono rodzicom głównych bohaterów, a w tle mignął nawet jakiś dinozaur (?).

Po trailerze nie ma jednak wątpliwości, że szykuje nam się kolejna teen drama z paranormalnym pierwiastkiem… co wcale nie musi być złą wiadomością. Powiew świeżości w Marvel Cinematic Universe nie zaszkodzi - a gorzej od Inhumans raczej nie będzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA