REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

TVP szybko znalazła zastępstwo za Marzenę Rogalską. „Pytanie na śniadanie” poprowadziła Izabella Krzan

We wtorek 16 lutego Marzena Rogalska ogłosiła, że po 12 latach odchodzi z TVP. Popularna prezenterka i współprowadząca programu „Pytanie na śniadanie” nie wyjawiła powodów swojej decyzji, ale Telewizja Polska raczej nie przejawia tęsknoty za swoją byłą gwiazdą. I już znalazła dla niej zastępstwo.

17.02.2021
11:39
marzena rogalska tvp
REKLAMA
REKLAMA

Marzena Rogalska była przez lata jedną z lifestyle'owych dziennikarek najbardziej kojarzonych właśnie z TVP. Widzowie szczególnie upodobali sobie jej duet z Tomaszem Kammelem, który stał się nieodłączną częścią „Pytania na śniadanie” i doczekał się nawet pieszczotliwego przydomku „Rogamel”.

Popularna prowadząca dosyć nagle pożegnała się z publicznym nadawcą, o czym poinformowała fanów za pomocą mediów społecznościowych.

W dedykowanym całemu zamieszaniu poście na Instagramie Rogalska napisała, że 10 lutego był najtrudniejszym dniem w jej karierze. Mimo to podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską. Na wiadomość szybko zareagowali członkowie ekipy „Pytania na śniadanie”, którzy na Facebooku programu podziękowali gwieździe za wiele lat wspólnej pracy.

Milczał za to Tomasz Kammel, co wywołało dosyć duże oburzenie wśród jego obserwujących. Wielu z nich wprost zapytało zresztą dziennikarza, czy on też zamierza opuścić szeregi TVP. Nie doczekali się na to odpowiedzi, ale podobny scenariusz nie wydaje się prawdopodobny. Dlaczego? Bo jak donosi portal WIrtualne Media, Tomasz Kammel nie tylko nadal będzie prowadzić „Pytanie na śniadanie”, ale zastąpi też dawną koleżankę po fachu w tej roli w muzycznym show „To był rok!”.

Dzisiejszy odcinek porannego programu TVP2 poprowadzili Tomasz Kammel i Izabella Krzan. Marzena Rogalska została więc błyskawicznie zastąpiona.

Nowa gwiazda TVP zyskała w ostatnim czasie sporą popularność jako współprowadząca programu „Koło fortuny”. W 2018 roku była nawet nominowana do Telekamery w kategorii „Nadzieja telewizji”, a od tego czasu pojawiła się w innych ważnych programach Telewizji Polskiej m.in. jako jedna z gwiazd podczas ostatniej nocy sylwestrowej.

REKLAMA

Jej obecność jako zastępczyni Marzeny Rogalskiej (i jednocześnie nowa kapitan jednej z drużyn w „To był rok!”) nie jest więc niczym zaskakującym. Co oczywiście nie oznacza, że zastąpić poprzednią prowadzącą w sercach widzów będzie łatwo. Również ze względu na coraz mocniejszy sprzeciw części środowiska celebrytów i samych odbiorców wobec współpracy gwiazd z TVP. Dla wielu osób negatywne odbierających np. stronniczość „Wiadomości” to po prostu poważna skaza na wizerunku.

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA