REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ania Starmach po 12 latach odchodzi z "MasterChefa". Co się stało?

Ania Starmach, jedna z jurorów w programie "MasterChef" poinformowała, że po 12 latach odchodzi z programu. O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych i zdradziła, co było jej powodem. Zainspirowali ją rodzice.

14.03.2024
12:59
ania starmach odchodzi z masterchef
REKLAMA

Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach - to oni przez 12 edycji "MasterChefa" testowali dania uczestników, pomagali im wydobyć obłędne smaki i dopingowali do samego końca. Wyjątkowe trio dopełniało się idealnie, ciesząc się sympatią telewidzów. Ania Starmach, która zyskała miano kulinarnej ekspertki, poinformowała swoich obserwatorów, że nadszedł czas na zmiany. Autorka książek kucharskich i znawczyni smaków zdecydowała się bowiem odejść z "MasterChefa". Zdradziła, dlaczego.

REKLAMA

Ania Starmach odchodzi z "MasterChefa". Chce otworzyć swoją restaurację

Na Instagramie Ani Starmach pojawił się wpis, w którym kulinarna ekspertka poinformowała, że kończy swoją przygodę z programem "MasterChef". Wyznała, że do podjęcia tej decyzji zainspirowali ją rodzice, którzy postanowili przekazać sporą część swojej kolekcji sztuki muzeom w Krakowie:

Pasją moich rodziców, którą postanowili dosłownie się podzielić od zawsze była sztuka. Teraz moja kolej, żeby podzielić się z Wami moją pasją!

REKLAMA

Ania podkreśliła, że nie znika z mediów społecznościowych i nadal będzie pojawiać się w programie "Dzień dobry TVN". Jej wpis skomentowała także stacja TVN, która podziękowała jurorce "MasterChefa" za udział w formacie, życząc jej sukcesów w nowym projekcie: "Do odważnych świat należy, dlatego wierzymy, że spełnisz marzenie o własnym miejscu w Twoim ukochanym Krakowie" - czytamy w komentarzu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA