REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Tylko dzisiaj: Masz Nokię Lumię? W takim razie masz rewelacyjne słuchowisko Thorgal za darmo

Zawsze słyszymy, że posiadacze smartfonów Nokii z Windows Phone na pokładzie traktowani są gorzej od swoich kolegów z Androidami oraz iOS w kieszeni. Tym razem jest wręcz przeciwnie. Za sprawą promocji Microsoftu oraz Audioteki, tylko dzisiaj posiadacze Nokii Lumii mogą dostać najlepsze polskie słuchowisko ostatnich miesięcy całkowicie za darmo.

02.08.2014
15:49
Tylko dzisiaj: Masz Nokię Lumię? W takim razie masz rewelacyjne słuchowisko Thorgal za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Thorgal - Zdradzona Czarodziejka to kapitalnie udźwiękowione karty popularnego również w naszym kraju komiksu. Pierwszy zeszyt zamieniony na audiobook to dzieło magików z Sound Tropez, którzy po raz kolejny pochwalili się kunsztem na najwyższym możliwym poziomie. Wcześniej rodzimi specjaliści produkcji oraz post-produkcji dźwięku tchnęli życie w takie komiksy jak The Walking Dead oraz Conan Barbażńca. Jeżeli jesteście zainteresowani naszą recenzją Thorgala, zapraszam pod ten adres.

thorgal sound tropez 6
REKLAMA

Dzisiaj to niesamowite słuchowisko może dostać każdy posiadacz Nokii Lumii. Aby stać się posiadaczem audiobooka, wystarczy zainstalować aplikację Audioteka ze sklepu Windows Phone, o ile nie zrobiliście tego wcześniej. Po otworzeniu programu logujemy się na nasze konto (bądź je tworzymy), znajdujemy interesującego nas Thorgala i proszę – to w zasadzie wszystko. Możemy się już cieszyć Zdradzoną Czarodziejką. Co ważne, promocja obejmuje zarówno nowo powstałe konta Audioteki, jak również wcześniej zarejestrowanych posiadaczy aplikacji.

Uwaga – Thirgal – Zdradzona Czarodziejka będzie możliwa do pobrania za darmo tylko i wyłącznie dzisiaj, to jest w sobotę 2 sierpnia 2014 roku. Do smartfonów!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA