REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Matt Damon w zwiastunie filmu "Jason Bourne". Jest moc!

Nowy "Jason Bourne" będzie mieć wszystko to, za co kochamy serię powstałą na podstawie powieści Roberta Ludluma. Są pościgi, walki, efektowne upadki i niebezpieczne sytuacje, z których nie sposób wyjść cało, choć Bourne'owi się udaje. Jest też Matt Damon bez koszulki. Słowem - nie będziemy mieli na co narzekać.

21.04.2016
9:09
Matt Damon w zwiastunie filmu "Jason Bourne". Jest moc!
REKLAMA
REKLAMA

Seria o Jasonie Bournie cieszy się moją sympatią. Nie tylko ze względu na rolę Matta Damona, którego bezwarunkowo uwielbiam, ale także ze względu na samą akcję. Lubię czasem popatrzeć na szybkie pościgi, zobaczyć jak coś wybucha i wziąć udział w tajnej misji. Cykl o Bournie mieści w sobie wszystkie zalety kina sensacyjnego, czysto rozrywkowego, a dodatkowo daje nam smaczek w postaci całkiem niezłej psychologizacji głównego bohatera. Tym razem będzie nie inaczej. Najnowszy "Jason Bourne" na trailerze zapowiada się naprawdę świetnie, a Matt Damon wcale się nie zestarzał.

Aktor, który nie wiadomo było, czy powróci do tej roli, na całe szczęście postanowił jeszcze raz wcielić się w Jasona Bourne. I świetnie, bo nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego miejscu.

REKLAMA

Oprócz Matta Damona na ekranie zobaczymy całą plejadę gwiazd, m. in. Alicię Vikander, Vincenta Cassela, Tommy'ego Lee Jonesa i Julię Stiles. Za reżyserię filmu odpowiada Paul Greengrass, reżyser "Krucjaty Bourne'a" i "Ultimatum Bourne'a". Greengrass jest jednocześnie współautorem scenariusza, który napisał wraz z Christopherem Rouse'em i Mattem Damonem.

W polskich kinach "Jasona Bourne'a" zobaczymy 29 lipca 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA