REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Max von Sydow kolejną gwiazdą serialu "Gra o tron"

Po Ianie McShane, kolejnym aktorem, który dołączył do obsady nowego sezonu "Gry o tron" został Max von Sydow. Aktor wcieli się w postać Trójokiej Wrony.

04.08.2015
10:31
Max von Sydow kolejną gwiazdą serialu Gra o tron
REKLAMA
REKLAMA

HBO rozpoczęło intensywną promocję szóstego sezonu "Gry o tron", udostępniając informacje dotyczące nowych członków obsady. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że jednym z nich będzie Ian McShane - nie ujawniono jednak, jakiego bohatera przyjdzie mu odegrać. Dziś poznaliśmy nazwisko kolejnego aktora, który pojawi się w nowej odsłonie serialu - to Max von Sydow. Osiemdziesięciosześcioletni von Sydow wcieli się w jedną z najbardziej tajemniczych postaci z sagi "Pieśni Lodu i Ognia" - Trójoką Wronę.

gra o tron all men must die
REKLAMA

Trójoka Wrona to ptak, który pojawia się w snach Brana Starka po tym, jak chłopak został kaleką. Po jakimś czasie, Bran i jego sojusznicy wyruszają za Mur, by dowiedzieć się kim - lub czym - jest to stworzenie. Ostatecznie okazuje się, że Trójoka Wrona to w istocie człowiek - zielony jasnowidz, który zostaje mentorem Brana. Jego przeszłość i pochodzenie pozostają źródłem wielu plotek i spekulacji ze strony fanów prozy George'a R. R. Martina.

Max von Sydow, który wcieli się w tę enigmatyczną rolę, to aktor mający na swoim koncie udział w przeszło 100 filmach. Grał między innymi w "Egzorcyście", "Siódmej pieczęci", "Raporcie mniejszości" i "Wyspie tajemnic". Trzeba przyznać, że z taką obsadą, szósty sezon "Gry o tron" zapowiada się naprawdę smakowicie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA