REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Gdzie oglądać mecze online? Przegląd serwisów VOD

Nie wszystkie mecze transmitowane są w telewizji naziemnej, przez co często można przegapić wyczekiwaną rozgrywkę. Na szczęście, są serwisy, w których takie transmisje można obejrzeć bezproblemowo i w których można również zobaczyć powtórkę wybranego meczu.

14.06.2021
7:00
mecze online gdzie oglądać
REKLAMA

Z tego tekstu dowiesz się, gdzie oglądać mecze. Przeglądamy serwisy i wyjaśniamy:

REKLAMA

Jeden z popularniejszych serwisów, który zdecydowanie jest wart polecenia. Obejrzymy tam wszystkie mecze od NBA po Ekstraklasę.
Canal+ posiada pakiet dla kibiców, w którym zawarto 14 dostępnych kanałów Live. Można tam wykupić między innymi: Eleven Sports, Canal+Sport, FightClub HD.

Na Canal+ Sport możemy zobaczyć m.in.mecze ligowe, programy sportowe oraz magazyny ligowe, skróty i analizy spotkań, archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek.

Opłata za pierwszy miesiąc korzystania z kanału wynosi 25 zł, a opłaty za następne miesiące wynoszą 50 zł / miesiąc.

Ipla – jaki pakiet wybrać?

Ipla niektóre wydarzenia transmituje za darmo. Możemy też wykupić jednorazowy dostęp do wybranego wydarzenia, który kosztuje od 5 zł.

Pakiet „Ipla Sport zawiera m.in. ligowe rozgrywki siatkarskie PlusLiga oraz mecze, które nie są emitowane na antenie TV, wyścigi Formula 1, ligowe rozgrywki piłki nożnej Ekstraklasa, magazyn piłkarski Cafe Futbol i gale sportów walki, w tym UFC.

Ipla oferuje dostęp do meczów za 20 zł na 30 dni.

W Ipli znajdziemy też pakiet „Polsat Sport Premium”. Możemy tu obejrzeć wszystkie mecze Ligę Mistrzów UEFA i Ligę Europy UEFA. Rozgrywki dostępne są na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2, a także wszystkie pozostałe transmisje LM/LE. Limit urządzeń, na których można oglądać wydarzenia to dwa urządzenia w ciągu 24 godzin.

Dostęp do meczów kosztuje od 40 zł. za dostęp na 30 dni.

Player – strefa sportowa – co wybrać?

REKLAMA

Strefa sportowa w Playerze to 3 pakiety:

Canal+ – za 45 zł / 30 dni, oferuje 11 kanałów, w tym programy sportowe Canal+, na których możemy zobaczyć m.in. ligi, programy sportowe oraz magazyny ligowe, skróty i analizy spotkań, archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Od jakiegoś czasu Canal+ można wykupić na miesiąc lub na dłuższy okres u operatora kablowego również przez Playera.

Eleven Sports – za 15 zł / 30 dni, posiada 4 kanały z meczami ligi hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej, francuskiej, angielskiej, australijskiej, portugalskiej, wyścigi Formula 1 oraz ligowe rozgrywki żużlowe. W pakiecie dostępne są jeszcze powtórki rozgrywek, skróty meczów i magazyny sportowe.

Canal+ Eleven Sports – za 60 zł / 30 dni, w którym zawarte są oferty z pakietu Canal+ i Eleven Sports.

* Zdjęcie główne: MaciejGillert / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA