REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Meghan Markle wygrała w sądzie. Jej siostra nie dostanie ogromnego odszkodowania

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Meghan Markle, która ma na pieńku zarówno z rodziną królewską oraz ze swoimi bliskimi. W 2022 roku ukochana Harry'ego została pozwana o zniesławienie przez przyrodnią siostrę. Jak się okazuje, Meghan wygrała sądową batalię.

02.04.2023
13:27
Meghan Markle
REKLAMA

Głośny dokument, w którym Meghan i Harry ujawnili kulisy tego, co dzieje się w królewskiej rodzinie, a później dość intymne szczegóły Harry'ego w książce, obciążające royalsów nie wpłynęły pozytywnie na wizerunek Sussexów. Mało tego, bo w 2022 roku Meghan została pozwana o zniesławienie przez przyrodnią siostrę, Samanthę Grant. Ta sprawa obróciła się jednak na korzyść Meghan i jak donoszą brytyjskie media, 58-letnia przyrodnia siostra Meghan przegrała sądową batalię.

REKLAMA

Meghan Markle wygrała sądową batalię z przyrodnią siostrą.

Sędzia okręgowa z Florydy, Charlene Edwards Honeywell uznała, że Meghan wyraziła jedynie opinię na temat swojego dzieciństwa i relacji z przyrodnim rodzeństwem. W takim przypadku nie można udowodnić, że Markle skłamała. Warto dodać, że przyrodnia siostra Meghan Markle chciała sporego odszkodowania za poniesione straty moralne w wysokości aż 75 tysięcy dolarów. Pieniędzy nie dostanie, gdyż w tej sprawie sąd przychylił się Meghan Markle.

REKLAMA

Konflikt między przyrodnimi siostrami ciągnie się już od lat

Warto podkreślić, że konflikt między przyrodnimi siostrami ciągnie się już dobrych kilka lat. Samantha Grant wiele razy krytykowała publicznie Markle, nie szczędząc jej wielu krytycznych słów w wywiadach dla brukowców. 58-latka napisała nawet książkę "The Diary of Princess Pushy’s Sister", w której ujawniła rodzinne sekrety. Z kolei gdy światło dziennej ujrzał słynny wywiad u Oprah Winfrey, przyrodnia siostra Markle mówiła w mediach, że Meghan zniesławiła rodzinę oraz kłamała w rozmowie. Kontrowersje budzi szczególnie fragment, gdzie Meghan miała mówić o dorastaniu w biednej rodzinie. Samtha Grant twierdzi jednak coś zupełnie innego. W pozwie wskazała, że ich ojciec opłacał czesne dla Markle w drogich szkołach prywatnych, m.in. na Northwestern University. Przyrodnia siostra Markle dodała tez, że Meghan kłamie odnośnie ich relacji. W słynnym wywiadzie u Oprah żona Harry'ego powiedziała, że właściwie nie zna przyrodniej siostry, Samanthy Grant i od wielu lat nie ma z nią kontaktu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA