REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Faceci w czerni wrócą do kin już w 2019 roku. Szykuje się spin-off serii Men in Black

Seria filmów o kosmitach ukrywających się na Ziemi i strzegących ich facetach w czerni doczeka się kolejnej odsłony. Wiemy, kiedy dokładnie do kin trafi spin-off Men in Black. Nie chodzi o crossover z serią Jump Street.

02.10.2017
22:16
Men in Black
REKLAMA
REKLAMA

Men in Black z 1997 roku to jedna z najfajniejszych komedii science-fiction ubiegłego wieku. W czasach, gdy Hollywood dopiero odkrywał moc komputerowych efektów specjalnych, obraz Barry’ego Sonnenfelda ożywił na ekranie wymyślnych kosmitów oraz niezmiernie charyzmatycznych agentów specjalnych.

Gwiazdami w pierwszym filmie z serii Faceci w czerni byli Tommy Lee Jones jako doświadczony Kay i Will Smith - stawiający dopiero pierwsze kroki jako specjalny agent Jay. Bohaterowie bawili widzów do łez. Podobnie było z wymyślnymi maszkarami z kosmosu, które odwiedzały nasz glob.

Do dziś pamiętam charakterystyczne urządzenie do wymazywania pamięci.

Mam wręcz wrażenie, że ktoś tego ustrojstwa użył na mnie, bo marka zupełnie wyleciała mi z głowy. Co prawda po komercyjnym sukcesie pierwszej części zaledwie trzy lata czekaliśmy na kontynuację, ale Men in Black III wydano dopiero w 2012 roku.

Po tym filmie słuch o serii zaginął na kolejne pół dekady. Wygląda też na to, że nie poznamy dalszych losów dwóch kultowych agentów. Seria Men in Black doczeka się kolejnego filmu, ale Tommy Lee Jones i Will Smith nie powrócą już jako Kay i Jay.

Men in Black powrócą na ekrany kin już w 2019 roku w ramach spin-offa.

Sony od dłuższego czasu romansuje z pomysłem wskrzeszenia marki Men in Black. Planowany na 2019 rok spin-off nie będzie jednak zapowiedzianym rok temu filmowym crossoverem Men in Black z serią Jump Street. Jeśli taki crossover powstanie, to będzie to osobna produkcja.

REKLAMA

Spin-off Men in Black - niepowiązany z Jump Street - ma trafić na ekrany kin już 17 maja 2019 roku. Gwiazdy pierwszych trzech filmów nie powrócą, ale Sony nie planuje rebootu serii, a nowa produkcja będzie rozgrywać się w tym samym uniwersum, co wydana już trylogia.

Za scenariusz spin-offa Men in Black będą odpowiadać Matt Holloway i Art Marcum, którzy mają w swoim dorobku takie blockbustery jak Iron Man i Transformers: The Last Knight.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA