REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Gotowi na drugie podejście? Męskie Granie wznawia sprzedaż biletów na tegoroczne koncerty

Najgorszą zmorą dla kupujących bilety online koncertowiczów jest przeciążenie systemu. Tak było choćby w zeszłym tygodniu z wejściówkami na Męskie Granie 2018. Teraz organizatorzy ogłaszają drugie podejście do sprzedaży.

19.06.2018
9:04
Męskie Granie 2018 bilety
REKLAMA
REKLAMA

Gdy pojawia się data rozpoczęcia sprzedaży biletów na jakiś niesamowicie popularny koncert, rozpoczyna się proces planowania zakupu wejściówki, i nie chodzi tylko o wybór miejsca. Wszyscy wiedzą, że zainteresowanie może być ogromne, co przełoży się na szybkość działania serwerów. Gdy obciążenie jest za duże, portale po prostu nie są w stanie obsłużyć klientów.

Tak było w zeszłym tygodniu, gdy do sprzedaży trafiły bilety na tegoroczne Męskie Granie.

Serwis eBilet.pl miał być jedynym dystrybutorem wejściówek. Jednak w momencie uruchomienia sprzedaży serwery po prostu nie wytrzymały. Przez dwie godziny zainteresowani nie otrzymali żadnych informacji. Dopiero potem organizator napisał na swoim Facebooku, że akcja została wstrzymana z powodów kłopotów technicznych.

Ciężko wyobrazić sobie, by ktokolwiek był zadowolony z takiego stanu rzeczy. Taka strata czasu i nerwów z pewnością nie spodobała się potencjalnym nabywcom. Dostaną oni jednak drugą szansę na zakup biletu.

Męskie Granie 2018 bilety class="wp-image-173809"

Męskie Granie wznawia sprzedaż wejściówek.

REKLAMA

Pula będzie dostępna od środy 20 czerwca od godziny 12:00. Tym razem organizatorzy zdecydowali się także powierzyć część biletów serwisowi eventim.pl, a część eBilet.pl. Sprzedaż na obu witrynach rozpocznie się o tej samej porze.

Wśród tegorocznych wykonawców znaleźli się m.in. Dawid Podsiadło, Kortez oraz Krzysztof Zalewski. Męskie Granie 2018 rozpocznie się 14 lipca w Poznaniu. Następne koncerty odbywać się będą co tydzień, a ostatni zaplanowano na 25 sierpnia w Żywcu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA