REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Męskie Granie Orkiestra w zupełnie nowym składzie. Dawid Podsiadło wraca z piosenką „I Ciebie też, bardzo”

Festiwal Męskie Granie 2021 w zupełnie nowej formie wystartuje już w sierpniu. Dlatego fani z niecierpliwieniem wyczekiwali na debiut nowego singla i składu. Utwór I Ciebie też, bardzo, którego autorami są Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Vito Bambino, raczej ich nie zawiedzie.

30.06.2021
12:42
męskie granie orkiestra dawid podsiadło daria zawiałow
REKLAMA

Fani Męskiego Grania nie mieli najszczęśliwszego zeszłego roku, bo z powodu pandemii koronawirusa nie mieli okazji posłuchać swoich idoli w tamtym składzie na żywo. Oznacza to jednak, że nadchodzące występy dwóch różnych składów będą podwójnie mocne. Aż do dzisiaj nie wiadomo było jednak, kto dokładnie wejdzie tym razem w skład zespołu Męskie Granie Orkiestra. Nazwiska wokalistów tworzących tegoroczną orkiestrę poznaliśmy przy okazji oficjalnej premiery teledysku do nowego singla pt. I Ciebie też, bardzo.

REKLAMA

Męskie Granie Orkiestra zagra tym razem w składzie Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Vito Bambino.

Swoje miejsce z poprzedniej ekipy zachowała Zawiałow, a dla Dawida Podsiadły to powrót do MGO po dwóch latach przerwy. Koncerty najnowszego Męskiego Grania rozpoczną się na początku sierpnia i potrwają cały miesiąc. W ich trakcie zagra nie tylko obecna orkiestra, ale też ta, która przez koronawirusa nie miała okazji wystąpić razem na scenie. Fani słuchający premiery nowego kawałka nagranego na potrzeby Męskiego Grania zareagowali na obecność Podsiadły, Zawiałow i Bambino w większości bardzo pozytywnie. Choć fani nieco mocniejszych kawałków narzekają na bardzo popową melodię piosenki.

Spore wrażenie robi natomiast sam wideoklip nagrany za pomocą dronów niemal w całości w przestrzeni miejskiej. Co stanowi pewne odstępstwo od zwyczajowych teledysków serwowanych przez Męskie Granie w poprzednich latach. Sprzedaż biletów na sierpniowe wydarzenie już ruszyła. Na koncertach będą mogli pojawić się tak zaszczepieni, jak i niezaszczepieni fani. Ale ponieważ ci pierwsi nie wliczają się do limitu miejsc, to ich liczba może być większa.

Męskie Granie 2021 – harmonogram koncertów:

REKLAMA
  • 6 i 7 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 13 i 14 sierpnia – Warszawa, Tor Służewiec
  • 20 i 21 sierpnia – Poznań, Park Cytadela
  • 27 i 28 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grójcem

W ich trakcie przed słuchaczami wystąpią dwie orkiestry. Pierwszą z nich pokierują król, Igo i Daria Zawiałow. Oni będą występować podczas piątkowych koncertów wraz z innymi zaproszonymi artystami. Męskie Granie Orkiestra 2021 wystąpi z kolei w soboty. W poszczególne dni oprócz wymienionych muzyków na scenie pojawią się też m.in. Organek, Baasch, Artur Rojek, Bluszcz, Brodka, Krzysztof Zalewski czy Kwiat Jabłoni. Szczegółowy rozkład występów znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA