REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

How I Met Your Dad – tak, to się dzieje naprawdę…

CBS zamówiło pilot spin-offu How I Met Your Mother, który będzie się nazywać How I Met Your Dad. Niestety, dzisiaj nie jest pierwszy kwietnia. Na całe szczęście, to czy serial będzie produkowany, zależy od sukcesu pilota, a o to się nie martwię – w końcu spin-offy to niechciane dzieci serialowego świata.

18.11.2013
10:57
How I Met Your Dad – tak, to się dzieje naprawdę…
REKLAMA

Scenariusz do pierwszego odcinka serialu napisze Emily Spivey (Up All Night) wraz z twórcami How I Met Your Mother - Craig Thomas oraz Carter Bays. Chociaż serial brzmi niezwykle podobnie co oryginał, to oprócz konceptu fabularnego (historia opowiedziana przez matkę jak poznała ojca) nie będzie z nim miał zbyt wiele wspólnego.

REKLAMA

Obsada będzie całkowicie nowa i nie poznamy jej w finałowym odcinku How I Met Your Mother. Poza tym, prawdopodobnie akcja serialu będzie się też dziać w nowym barze.

REKLAMA

Nie wiem jak wy, ale ja się czuję zmęczony pomysłem poznawania ojca czy matki – obojętnie. Osiem lat HIMYM wydaje mi się i tak dość długim okresem, a rozciąganie fabuły na kolejny serial uważam po prostu za zbędny projekt. W końcu i tak nikt przecież nie zastąpi Barneya Stinsona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA