REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Michael Fassbender jako seryjny zabójca kobiet i dziennikarz

Michael Fassbender ma wcielić się w główną postać w filmie na podstawie książki Johna Leake'a, "Entering Hades". Aktor zagra seryjnego mordercę-dziennikarza.

04.05.2016
13:35
Michael Fassbender jako seryjny zabójca kobiet i dziennikarz
REKLAMA
REKLAMA

Historia, którą zobaczymy na wielkim ekranie wydarzyła się naprawdę. Jej bohaterem był Jack Unterweger, Austriak, który był jednocześnie pisarzem i mordercą kobiet. To właśnie w tę postać ma wcielić się Michael Fassbsnder, choć informacje o jego udziale w filmie nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Jack Unterweger class="wp-image-68936"
Jack Unterweger
REKLAMA

Jack Unterweger od najmłodszych lat miał problemy z prawem. Mężczyzna wychowywany był w trudnych warunkach, a także, co stwierdzono po jego badaniach psychiatrycznych, miał skłonności sadystyczne i narcystyczne. Pierwszego zabójstwa dokonał w 1974 roku. W 1976 roku został skazany za uduszenie młodej dziewczyny, Margaret Schaefer. Unterweger miał za ten czyn pozostać w więzieniu do końca życia. W trakcie odsiadki rozpoczął swoją karierę literacką i to ona przyczyniła się do jego zwolnienia w roku 1990. Jak się okazało mężczyzna nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i po opuszczeniu murów dokonywał kolejnych mordów. Został oskarżony o popełnienie jedenastu zabójstw.

Data premiery filmu ani reszta przewidywanej obsady nie są jeszcze znane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA