REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego - 64 e-booki 50% taniej

Dziś 21 lutego, a więc Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. I choć o narodowy język dbać trzeba każdego dnia, przez cały rok, jest to świetna okazja, by przybliżyć go Polakom w najpiękniejszej z form - literaturze.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego celebrować można już po raz czternasty. Niewątpliwie trafionym pomysłem jest uczczenie go w najprzyjemniejszy możliwy sposób - wciągającą lekturą (można też wypić w imię poprawności form gramatycznych i bogactwa przekazu, jednak sugerujemy raczej rozwiązania dydaktycznie poprawne). Jeśli akurat pochłonęliście wszystko, co znajdowało się na Waszych e-półkach, z pewnością ucieszy Was oferta 64 e-booków w okazyjnych cenach (-50%).

21.02.2013
20:49
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego - 64 e-booki 50% taniej
REKLAMA
REKLAMA

Na promocję składają się wyłącznie tytuły stworzone przez autorów współczesnych w języku polskim - w końcu to Dzień Języka Ojczystego. Propozycja obejmuje różnorodne dzieła, poczynając od klasyki, przez książki znane, aż po pozycje, które dotarły jedynie do wąskiego grona odbiorców. Nie sposób więc nie znaleźć dla siebie czegoś interesującego.

REKLAMA

Na długiej liście znaleźli się: Hanna Krall, Stanisław Lem, Olga Tokarczuk i Jacek Dukaj, autorzy, których dzieła to lektury jeśli nie obowiązkowe, to przynajmniej wysoce zalecane. Jednak to nie wszystko - w ofercie znaleźli się także inni pisarze, z często nie mniej interesującymi propozycjami książkowymi. Zachęcamy do samodzielnych poszukiwań i życzymy mnóstwa oryginalnych pomysłów na świętowanie dzisiejszego dnia.

Pełna lista objętych promocją tytułów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA