REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Solscy i Wolańscy wrócą na nasze ekrany. Kogel-mogel 3 już w przyszłym roku

Solscy i Wolańscy wrócą na nasze ekrany. Kultowa seria Kogel-mogel doczeka się trzeciej odsłony, w której poznamy perypetie znacznie starszych już bohaterów. Premierę filmu przewidziano na przyszły rok.

21.08.2018
10:16
Kogel-mogel 3 Mikołak Roznerski
REKLAMA
REKLAMA

Losy Kasi Zawady (z domu Solskiej) oraz rodziny Wolańskich są jednym z symboli kina końca lat 80. Obie części filmu Kogel-mogel należą do klasyki polskich komedii. Mimo upływu lat nadal śmieszą i znajdują uznanie także wśród młodszych pokoleń. W zeszłym tygodniu mieliśmy powód, by przypomnieć sobie filmy Romana Załuskiego, jako że pierwszy z nich obchodził 30. rocznicę swojej premiery. Jednak powroty do starych produkcji to nie wszystko.

W przyszłym roku na ekrany trafi Kogel-mogel 3.

Trzecia odsłona cyklu skupi się na losach dorosłej Kasi Zawady. Bohaterka po rozwodzie z Pawłem mieszka na wsi ze swoim 30-letnim synem oraz matką. Pewnego dnia w jej życiu ponownie zjawia się rodzina Wolańskich oraz ich dorosłe dzieci.

Informacje o kontynuacji serii Kogel-mogel pojawiły się już jakiś czas temu. Niewiele było jednak informacji na temat ewentualnej obsady czy fabuły. Teraz z projektem łączone są konkretne nazwiska.

W Kogel-mogel 3 zobaczymy Mikołaja Roznerskiego.

Znany z serialu M jak miłość aktor wcieli się w Piotra Wolańskiego, którego w poprzednich częściach grał Maciej Koterski. Jego filmowych rodziców ponownie zagrają Ewa Kasprzyk oraz Zdzisław Wardejn. Na ekranie pojawi się także nieznana jeszcze widzom córka docentostwa, którą według nieoficjalnych informacji może zagrać Barbara Kurdej-Szatan.

REKLAMA

Kasprzyk i Wardejn nie są jedynymi weteranami cyklu, którzy powrócą w Kogel-mogel 3. Grażyna Błęcka-Kolska kolejny raz wystąpi jako Kasia Zawada, a w roli jej matki zobaczymy Katarzynę Łaniewską. Nie zabraknie także małżeństwa Goździków, w których ponownie wcielą się Stanisława Celińska i Paweł Nowisz. Prace nad scenariuszem powierzono Ilonie Łepkowskiej, która współtworzyła fabułę poprzednich części.

Premierę filmu Kogel-mogel 3 przewidziano na wiosnę 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA