REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Miley Cyrus zostanie nową muzą Woody'ego Allena?

W obsadzie pierwszego serialu Woody'ego Allena znajdzie się Miley Cyrus. Czy była gwiazdka Disneya ma szansę stać się nową muzą słynnego reżysera? 

26.01.2016
10:37
Miley Cyrus zostanie nową muzą Woody'ego Allena?
REKLAMA
REKLAMA

Serial, którego reżyserem będzie Allen nie ma jeszcze tytułu, nie znana pozostaje także jego fabuła. Na ten moment wszystko, co na jego temat wiadomo, to że ma składać się z sześciu odcinków, z których każdy trwać będzie około trzydziestu minut, a w jego obsadzie znajdą się Elaine May oraz Miley Cyrus.

Cyrus, dziś kojarzona przede wszystkim z dość kontrowersyjną karierą muzyczną, przygodę z show-biznesem zaczynała właśnie od aktorstwa. W wieku 8 lat zadebiutowała w filmie "Duża ryba" w reżyserii Tima Burtona. Potem brała udział w licznych produkcjach Disneya skierowanych do młodszej publiczności. Była między innymi gwiazdą serialu "Hannah Montana", występowała także w filmach "High School Musical 2", "Tajna agentka", "LOL" czy "Ostatnia piosenka".

REKLAMA
miley-cyrus-bb-talk class="wp-image-57325"

Aktorstwo to dla Miley Cyrus nie pierwszyzna. Ciekawe, jak wypadnie w najnowszym dziele Woody'ego Allena. Reżyser znany jest z tego, że bardzo przywiązuje się do niektórych aktorek, z którymi współpracuje - jak na przykład Diane Keaton, Scarlett Johansson i Mia Farrow. Czy Cyrus ma szansę stać się jego nową muzą? Wydaje się nieprawdopodobne, ale... kto wie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA