REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Milionerzy po ośmiu latach znów rozbiją bank. W teleturnieju padnie główna wygrana

Teleturniej Milionerzy po ośmiu latach oczekiwania znów zasłuży na swoją nazwę. TVN zdradza, że w nowych odcinkach padnie najwyższa możliwa wygrana.

14.03.2018
10:19
Milionerzy TVN główna wygrana
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory tylko jeden uczestnik zakończył swoją przygodę z programem z czekiem na milion złotych. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się Krzysztof Wójcik, który udzielił poprawnej odpowiedzi na pytanie „ Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil?”. Stało się to w 662. odcinku teleturnieju, wyemitowanym 28 marca 2010 r. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, niedługo ktoś powtórzy ten wyczyn.

W teleturnieju Milionerzy ponownie padnie najwyższa wygrana.

Informację zdradziła sama telewizja TVN. Według stacji zwycięzca będzie dużym zaskoczeniem. Nie wiadomo jednak, w którym odcinku Hubert Urbański wręczy czek na milion złotych. Ostatni raz szansę na wygranie tej kwoty miał w październiku 2017 r. Remigiusz Skubisz, jednak zdecydował się nie ryzykować i wyszedł ze studia z czekiem na 500 tysięcy zł. Podobnie postąpili Zbigniew Zamachowski i Borys Szyc, którzy w grudniu pojawili się w odcinku specjalnym.

Program Milionerzy oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire?.

Do walki o milion złotych staje osoba, która jako pierwsza z sześciu kandydatów poprawnie odpowie na pytanie eliminacyjne. Następnie najszybszy musi udzielić właściwej odpowiedzi na 12 pytań, z których prawie wszystkie premiowane są dwa razy większą kwotą niż poprzednie.

REKLAMA

Pierwszy odcinek polskiej wersji wyemitowano we wrześniu 1999 r., jednak produkcję zdjęto z anteny w styczniu 2003 r. Teleturniej powrócił pięć lat później, jednak utrzymał się niecałe dwa lata. Trzeci start Milionerów miał miejsce w lutym zeszłego roku. Gospodarzem teleturnieju od początku jest Hubert Urbański.

Milionerzy emitowani są na kanale TVN od poniedziałku do czwartku o 20:55.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA