REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Milion po raz trzeci. Katarzyna Kant-Wysocka zdobyła główną nagrodę programu „Milionerzy”

Kolejny milion w programie „Milionerzy”. W emitowanym dziś (14.03.2019) odcinku Katarzyna Kant-Wysocka odpowiedziała poprawnie na ostatnie pytanie Huberta Urbańskiego.

14.03.2019
22:04
milionerzy milion
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkająca w Gdańsku Katarzyna Kant-Wysocka, specjalistka ds. marketingu, zdobyła główną nagrodę w polskiej edycji programu „Milionerzy” jako trzecia.

Ostatnie, dwunaste pytanie zadane przez prowadzącego Huberta Urbańskiego brzmiało: „Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest…”.

Poprawna odpowiedź to wariant C - „śmierć Jezusa na krzyżu”. Pozostałe odpowiedzi to: wniebowzięcie matki Bożej, zmartwychwstanie Jezusa i zesłanie Ducha Świętego.

Polska edycja programu „Milionerzy” nadawana jest przez TVN z przerwami od 3 września 1999 roku.

REKLAMA

Od samego początku prowadzącym teleturniej jest Hubert Urbański. Program powstał na brytyjskim formacie „Who Wants to Be a Millionaire?”

Do tej pory główna wygrana w rodzimej edycji trafiła do dwóch osób. Pierwszą z nich był Krzysztof Wójcik, który brał udział w programie w 2010 roku. Pytanie za milion brzmiało wtedy: „Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil?”. Druga milionerka to Maria Romanek, zwyciężczyni odcinka emitowanego w zeszłym roku. Jej dwunaste pytanie brzmiało: „Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121?”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA