REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

"Milionerzy" - mikołajkowy odcinek specjalny już dziś. Gwiazdy zagrają o milion dla potrzebujących. Kto wystąpi?

Przed nami mikołajkowy odcinek specjalny "Milionerów". Zamiast zwykłych Kowalskich, o górę gotówki powalczą gwiazdy: Ewa Drzyzga i Michał Kempa oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Zamiast zgarnięcia pieniędzy dla siebie, zasilą konto fundacji TVN Nie jesteś sam.

02.12.2021
19:02
milionerzy odcinek mikolajkowy kto zagra
REKLAMA

Specjalny odcinek programu "Milionerzy" już dziś. Co jakiś czas przy różnych okazjach na fotelu przed Hubertem Urbańskim zasiadają gwiazdy telewizji. Np. w charytatywnym wydaniu "Milionerów" na Boże Narodzenie w 2001 roku wystąpili m.in. Edyta Olszówka i Olaf Lubaszenko oraz Małgorzata Kożuchowska i Maciej Stuhr. Łącznie wtedy uzbierano 378 tys. zł. Jak będzie tym razem?

W tegorocznym mikołajkowym odcinku popularnego teleturnieju wystąpią dwie pary dobrze znane z anteny TVN. Ewa Drzyzga i Michał Kempa oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Poza tym zasady pozostają bez zmian. Możemy się spodziewać też większego luzu, choć zawodnicy podeszli do wyzwania całkiem na poważnie i również zżerał ich stres.

REKLAMA

Milionerzy - mikołajkowy odcinek specjalny. Co będzie się działo?

Milionerzy

Kto wystąpi w specjalnym odcinku "Milionerów? M.in. Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Dorota Wellman ucięła w "Dzień Dobry TVN" spekulacje o tym, że program z gwiazdami jest ustawiony. Przyznała też, że przez to martwiła się, że nie zdobędzie wystarczającej sumy dla fundacji.

REKLAMA

No pewnie, że się stresuję. Nie znamy pytań, od razu mówię, bo takie pierdoły czasami ludzie opowiadają, że wszystko wiemy (...) Dla siebie miałabym to w nosie, ale dla szczytnego celu, dla Fundacji TVN, to martwię się, że nie nazbieram dużo pieniędzy. To jest moje zmartwienie

- mówiła Dorota Wellman.

Z kolei jej partner z teleturnieju wyznał, że najbardziej bał się ikonicznego prowadzącego. - Człowiek najbardziej lęka się tego, co nieznane. My boimy się Huberta Urbańskiego, niczym monstrum z jakiegoś horroru - powiedział Marcin Prokop.

Para Wellman-Prokop już przy drugim pytaniu musieli skorzystać z koła ratunkowego. Pytanie dotyczyło dotyczyło ustawy o ruchu drogowym i tego, czym jest pojazd samobieżny. Jak im poszło? przekonamy się wieczorem?

Specjalny odcinek "Milionerów" dziś o 20:55 w TVN.

* Zdjęcie główne: TVN / materiały prasowe

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA