REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Czym zaskoczą „Milionerzy” i jakie nowe zasady zapanują w „Top Model”? Dziś wieczorem nowe odcinki programów

Przed nami początek jesiennej ramówki stacji telewizyjnych. Z tej okazji zobaczymy dzisiaj nowe odcinki popularnych produkcji TVN - „Milionerzy” i „Top Model”.

02.09.2019
12:19
Top Model 8 - jurorzy
REKLAMA
REKLAMA

Oba programy stanowią kolejne sezony popularnych tytułów opartych na zagranicznych formatach. Jesienna ramówka stacji pełna jest sprawdzonych marek, oferując kontynuacje lubianych seriali i programów rozrywkowych.

„Milionerzy” w nowym sezonie mają szansę przebić pułap tysiąca wyemitowanych odcinków.

Produkcja bazująca na brytyjskim formacie „Who wants to be a Millionaire?” emitowana była w polskiej telewizji trzykrotnie. W latach 1999-2003, 2008-2010, a ostatnio także od 2017 roku. W tym czasie TVN pokazał przeszło 970 odcinków.

Średnia widownia programu w ostatnich latach wciąż utrzymuje się na poziomie powyżej 2 mln widzów. Główna nagroda - milion złotych - trafiła się zaś trzykrotnie, z czego dwa razy w najnowszej edycji programu. Czy i w nowym sezonie padnie dwanaście prawidłowych odpowiedzi?

Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o 20:55.

Milionerzy - kadr promocyjny class="wp-image-319608"

Zaraz po ostatnich minutach „Milionerów” na TVN rozpocznie się 8. sezon programu „Top Model”, który ma wyłonić kolejną gwiazdę polskiego modelingu. Na ekranie ponownie zobaczymy jurorów: Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego, a także prowadzącego i opiekuna uczestników Michała Piróga.

Nowa seria ma wprowadzić kilka zmian znanej formuły.

Po pierwsze - jurorzy otrzymali możliwość wręczenia komuś tzw. Złotego Biletu, który umożliwia zakwalifikowanie się bezpośrednio do domu Top Model bez konieczności rywalizacji podczas tzw. bootcampu. Po drugie - format programu został wydłużony o pół godziny, w związku z czym produkcja trwa teraz półtorej godziny, od 21.30 aż do 23.00.

Nowe odcinki „Top Model” będą emitowane w poniedziałki o 21.30.

REKLAMA

Obie produkcje można oglądać także na platformie Player.pl. „Milionerzy” są już tam dostępni, „Top Model” pojawi się „po 21.30”, czyli równolegle z premierą telewizyjną.

*Zdjęcie główne pochodzi z oficjalnej strony programu „Top Model” na Facebooku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA