REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

TVN do końca roku stawia głównie na kontynuacje popularnych seriali. Znamy szczegóły jesiennej ramówki stacji

Telewizja TVN przygotowała listę swoich nowości na następne miesiące. W programie stacji nie zabraknie ulubionych programów telewidzów, kontynuacji dobrze przyjętych produkcji z ostatnich lat, a także kilku absolutnych nowości. Czego dokładnie powinni się spodziewać odbiorcy?

20.08.2019
10:29
tvn ramówka 2019
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnich miesiącach na stację TVN trafiło kilka serialowych nowości, które zyskały popularność wśród telewidzów. Krytycy nie zawsze byli co do nich równie pozytywnie nastawieni, ale „Pod powierzchnią” czy „Pułapka” miały wystarczająco dobre wyniki oglądalności, że dostaną wkrótce nowe sezony. Kontynuacje popularnych seriali to jednak tylko część niespodzianek przygotowanych przez TVN w ramach jesiennej oferty programowej.

Jesienna ramówka TVN - co stacja pokaże do końca 2019 roku?

Seriale

Pod powierzchnią: Sezon 2

tvn ramówka 2019 class="wp-image-314880"

„Pod powierzchnią” to jeden z najbardziej popularnych i najchętniej oglądanych polskich seriali zeszłego roku. Produkcja z Małgorzatą Boczarską, Łukaszem Simlatem, Bartłomiejem Topą i Marią Kowalską nie bez powodu doczekała się więc kontynuacji. Co ciekawe 2. sezon „Pod powierzchnią” zadebiutował najpierw na antenie Player.pl. Ostatnio taką samą strategię TVN zastosował wobec serii „Chyłka - Zaginięcie” i jak widać okazała się ona całkiem skuteczna. W nowych odcinkach twórcy porzucają romans na rzecz sensacji i kryminału, o czym więcej dowiecie się z naszej recenzji.

Premiera na TVN: październik 2019.

39 i pół tygodnia - NOWOŚĆ

„39 i pół” z Tomaszem Karolakiem w roli głównej to jeden z największych hitów stacji w zeszłej dekadzie. Nadawanie produkcji skończyło się pod koniec 2009 roku, ale opowieść o przeżywającym kryzys wieku średniego rockmanie nie odeszła w niepamięć. Zapewne dlatego TVN zdecydował się na kontynuację serii w postaci „39 i pół tygodnia”. Skąd taka nazwa? Już w 1. odcinku Dariusz Jankowski dowie się, że cierpi na śmiertelną chorobę i tyle właśnie czasu zostało mu do końca.

Premiera i godziny emisji: od 8 września w niedziele o 21:30.

Szkoła, Szpital, 19+, Ukryta prawda

tvn ramówka 2019 class="wp-image-314886"

W ostatnich latach TVN tworzy więcej serii paradokumentalnych niż seriali fabularnych. Format ten sprawdza się wśród widzów ze względu na swoją melodramatyczną otoczkę, a przy tym jest tani w produkcji i nie wymaga zaangażowania gwiazd. Najważniejsze produkcje paradokumentalne stacji: „Szkoła”, „Szpital”, „19+” oraz „Ukryta prawda” powrócą już na początku września z premierowymi odcinkami.

Premiera i godziny emisji: od 2 września, od poniedziałku do piątku „Szkoła” (o 15:30), „19+” (o 16:30), „Szpital” (o 17:00), „Ukryta prawda” (o 18:00).

Na wspólnej

TVN nie rezygnuje także ze swojego najstarszego serialu w ramówce, czyli „Na wspólnej”. Telenowelowy tasiemiec wciąż ma pokaźną i bardzo wierną grupę fanów, którzy nie odpuszczają niemal żadnego odcinka. Nowe epizody produkcji trafią do widzów już we wrześniu w liczbie czterech na tydzień.

Premiera i godziny emisji: od 2 września, od poniedziałku do czwartku o 20:15.

Pułapka: Sezon 2

tvn ramówka 2019 class="wp-image-314898"

„Pod powierzchnią” to niejedyny zeszłoroczny serial TVN-u, który w najbliższym czasie powróci do telewizji. Ten sam los spotka „Pułapkę” z Agatą Kuleszą. Premierowy sezon tego dzieła nie spotkał się co prawda z najlepszymi recenzjami krytyków, ale nie przeszkadza to szefostwu TVN-u przy okazji zapowiedzi kontynuacji mówić o filmowej jakości tej produkcji. W 2. odsłonie powrócą aktorzy znani z oryginalnej serii, ale pojawi się też sporo nowych twarzy: Maciej Musiał, Anna Romantowska, Jan Frycz, Jerzy Radziwiłowicz, Eryk Lubos, Henryk Talar, Wiktoria Gorodeckaja czy Katarzyna Gałązka.

Premiera i godziny emisji: od 3 września we wtorki o 21:30.

Programy

Niezatytułowane reality show z Edytą Górniak - NOWOŚĆ

Według medialnych zapowiedzi zdjęcia do tego programu ruszą dopiero we wrześniu, ale na ekranach telewizorów pojawi się jeszcze w ramach jesiennej ramówki. Przynajmniej jeśli chodzi o kilka pierwszych odcinków. Słynna piosenkarka pojawi się w show w zupełnie nowej dla siebie roli. Będzie... próbowała nauczyć się jazdy samochodem. Widzowie będą mogli śledzić jej poczynania, a w finale dowiedzą się, czy zdała państwowy egzamin.

Premiera na TVN: jesień 2019.

Starsza pani musi fiknąć - NOWOŚĆ

tvn ramówka 2019 class="wp-image-314922"

„Starsza pani musi fiknąć” to polska wersja brytyjskiego formatu pt. „50 Ways to Kill Your Mommy”. W każdym odcinku show wystąpi inna para dziecko-rodzic. Znane dzieci pokażą się ze swoją matką lub ojcem lub vice versa - znany rodzic pojawi się wraz ze swoim dzieckiem. Pomysł na program polega na wymyślaniu przez potomków skomplikowanych i niebezpiecznych zadań dla swoich rodziców - od skoku na bungee, przez pływanie w basenie z rekinami aż po wyjazd na safari. Na ten moment wiadomo, że w „Starsza pani musi fiknąć” wystąpi m.in. Magda Gessler.

Premiera i godziny emisji: od 4 września, w środy o 21:30.

Milionerzy

tvn ramówka 2019 class="wp-image-314904"

Od czasu swojego powrotu w 2017 roku „Milionerzy” cieszą się olbrzymią popularnością wśród widzów. Internauci uwielbiają wyszukiwać najbardziej dziwaczne pytania i odpowiedzi, a duże poruszenie wybucha też zawsze, gdy ktoś walczy o główną nagrodę miliona złotych.

Premiera i godziny emisji: od 2 września, od poniedziałku do czwartku o 20:55.

Top Model

W tym roku będziemy mieli do czynienia już z 8. edycją popularnego programu reality show. W „Top Model” jak zwykle pojawią się młodzi i ambitni, którym marzy się kariera profesjonalnej modelki lub modela. Tym razem nie zmienia się również skład jurorów: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Katarzyna Sokołowska. Prowadzącym pozostaje też Michał Piróg.

Premiera i godziny emisji: od 2 września, w poniedziałki o 21:30.

MasterChef

tvn ramówka 2019 class="wp-image-314940"

Jeżeli trzeba wybrać jeden typ programu, który Polacy uwielbiają bezgranicznie, to padłoby na kulinarne reality show. TVN w swojej ramówce ma show „MasterChef”, który jesienią powróci z 8. edycją. Po raz kolejny aspirujący kucharze poddadzą swoje dania ostrej krytyce tria Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Uczestnicy będą ze sobą rywalizować o 100 tys. złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i pokaźną statuetkę.

Premiera i godziny emisji: od 8 września, w niedziele o 20:00.

Mam talent!, Kuba Wojewódzki oraz Kuchenne rewolucje

REKLAMA

Magda Gessler powróci również z nowymi epizodami swojego show, w którym pomaga restauratorom z całej Polski wyjść z kryzysu i przerobić swoje menu. W telewizyjnej ofercie TVN-u nie zabraknie również innych programów, z których stacja słynie od wielu lat. Kuba Wojewódzki przepyta bez litości kolejną grupę swoich sławnych gości, a Polacy znów będą mogli sprawdzić swoje talenty na scenie pod czujnym okiem jurorów „Mam talent!”

Premiera i godziny emisji: „Kuchenne rewolucje” w czwartki o 21:30 od 5 września, „Mam talent!” w soboty o 20:00 od 7 września, a „Kuba Wojewódzki” we wtorki o 22:30 od 3 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA