REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

„Milionerzy” w czasach zarazy: z programu zniknie jedno koło ratunkowe. Już dziś specjalny odcinek

Ze względu na pandemię COVID-19 w formule „Milionerów” zajdą pewne zmiany. O nowych zasadach w teleturnieju TVN przekonamy się już dzisiaj wieczorem podczas mikołajkowego odcinka specjalnego z udziałem m.in. Anny Kalczyńskiej i Pauliny Krupińskiej.

03.12.2020
15:41
milionerzy tvn nowe kolo ratunkowe pandemia
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia wywróciła życie większości z nas do góry nogami, a sanitarne restrykcje nie omijają również telewizyjnych formatów — zarówno „Familiada”, jak i „Koło fortuny” już od jakiegoś czasu nagrywane są bez udziału publiczności. Podobną decyzję podjęli producenci „Milionerów”. Już dziś TVN wyemituje odcinek z uwzględnieniem nowych zasad. W dodatku będzie to mikołajkowy odcinek specjalny z udziałem znanych z „Dzień Dobry TVN” prezenterów.

Z „Milionerów” znika koło ratunkowe. Co zamiast pytania do publiczności?

W prowadzonym przez Huberta Urbańskiego teleturnieju do dyspozycji uczestników są trzy tzw. koła ratunkowe: opcja „pół na pół” eliminująca dwie nieprawidłowe odpowiedzi, telefon do przyjaciela oraz pytanie do publiczności. To ostatnie, ze względu na rezygnację z udziału widowni, zostanie zastąpione innym rozwiązaniem: zamiast pomocy ze strony publiczności, uczestnicy będą mogli skorzystać z innej furtki w postaci zmiany pytania na inne.

Mikołajkowy odcinek teleturnieju już dziś na TVN

O tym, jak zawodnicy poradzą sobie w nowej formule teleturnieju, przekonamy się już dzisiaj o 20:55 na antenie TVN. Dzisiejsze wydanie programu jest jednak szczególne nie tylko ze względu na brak publiczności i nowe koło ratunkowe — w zaplanowanym na czwartek mikołajkowym odcinku wystąpią prezenterzy znani z „Dzień dobry TVN”: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Paulina Krupińska z Damianem Michałowskim. Wygrane przez uczestników pieniądze trafią do fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

REKLAMA

„Milionerów” można oglądać na antenie TVN oraz w serwisie Player.pl.

*Zdjęcie główne:Cezary Piwowarski/TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA