REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Odliczali dni do 18-nastki Millie Bobby Brown, bo wtedy będzie "legalna". Seksistowska akcja internautów

Gwiazda "Stranger Things" i filmu "Enola Holmes" Millie Bobby Brown w dniu 19 lutego obchodziła urodziny. Data musiała być dla niej istotna, bo tego dnia dołączyła do grona osób pełnoletnich. Niestety, część internautów wykorzystała tę radosną okazję w ohydny sposób. Na portalu Reddit powstały grupy odliczające dni aż Brown stanie się "legalna" i będzie można oglądać jej nagie zdjęcia.

23.02.2022
16:16
millie bobby brown wiek reddit nagie zdjęcia
REKLAMA

Millie Bobby Brown to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych aktorek młodego pokolenia. Jej kariera eksplodowała w 2016 roku dzięki roli Jedenastki w "Stranger Things", ale to był dopiero początek. W kolejnych latach gwiazda pojawiła się w takich hitach jak "Enola Holmes", "Godzilla 2: Król potworów" i "Godzilla vs. Kong". Dziś nazwisko Millie Bobby Brown przyciąga przed ekrany tysiące widzów i można tylko czekać na kolejne głośne role z jej strony.

Niestety, popularność wiąże się często również z wyjątkowo niechcianym i niepożądanym zainteresowaniem. W tym wypadku chodzi o osoby, które polują na nagie zdjęcia aktorek. Ofiarami podobnego zainteresowania w przeszłości padły m.in. Jennifer Lawrence, Rihanna czy Emma Watson, a na początku 2022 roku uwaga internetowych zboczeńców przeniosła się w stronę Mille Bobby Brown. Jak podaje portal Buzzfeed News, komentarze nawiązujące do seksu pojawiły się na Instagramie aktorki, gdy tylko wrzuciła tam posta świętującego 18. urodziny. Jeszcze wcześniej Reddit powiększył się zaś o grupki odliczające dni do tego wydarzenia.

REKLAMA

Internauci odliczali dni aż Millie Bobby Brown stanie się "legalna".

Najpopularniejszy z poświęconych tej sprawie subredditów liczył ponad 6 tys. użytkowników i powstał po to, by udostępniać erotyczne zdjęcia celebrytki. Na szczęście sprawa została zgłoszona do administratorów Reddita i społeczność zawczasu usunięto. Można się jednak spodziewać, że nie powstrzyma to zboczeńców przed poszukiwaniem nagich zdjęć do niedawna niepełnoletniej aktorki. W tym celu po prostu przeniosą w inne miejsce.

REKLAMA

Podobne sytuacje, jak ta dotycząca Millie Bobby Brown, miały już miejsce w przeszłości, gdy pełnoletność osiągały takie gwiazdy jak Mary-Kate i Ashley Olsen czy wspomniana już Emma Watson. Wtedy również w redakcjach prasowych szmatławców odliczało się dni aż do urodzin młodych celebrytek. Seksualizacja niepełnoletnich kobiet nie dotyczy zresztą tylko gwiazd. Podobny problem dotyka na co dzień wiele nastolatek i nastolatków.

* Autorem zdjęcia tytułowego jest DFree/Shutterstock.com.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA