REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Już nawet David Fincher kręci serial dla Netfliksa. Mindhunter zajrzy wgłąb umysłów seryjnych zabójców

Co FBI ma wspólnego z seryjnymi zabójcami? Okazuje się, że pierwsi nie tylko łapią drugich, ale również z nimi współpracują. Wszystko po to, aby lepiej zrozumieć motywacje popychające szaleńców do popełniania wielokrotnych morderstw. Właśnie o tym opowie Mindhunter.

02.03.2017
18:52
Już nawet David Fincher kręci serial dla Netfliksa. Oto jego Mindhunter
REKLAMA
REKLAMA

Mindhunter to kolejny po 13 Reasons Why nowy serial Netfliksa na podstawie książkowej twórczości. Tym razem platforma VoD chce zabrać widzów do Stanów Zjednoczonych z 1979 roku. FBI uruchamia wtedy bardzo kontrowersyjny program, który budzi wątpliwości pośród samych pracowników struktur bezpieczeństwa.

Federalne Biuro Śledcze rozpoczyna badanie schwytanych seryjnych zabójców, aby lepiej poznać zaburzone umysły.

Przesłuchując schwytanych morderców, dwóch agentów FBI ma nadzieję na lepsze zrozumienie aktualnie toczących się spraw. Nie jest to jednak proste, ponieważ im głębiej zanurzają się w świat seryjnych zabójców, tym bardziej tracą kontakt z tą prawdziwą rzeczywistością.

Teraz najlepsze - serial Mindhunter wyreżyseruje sam David Fincher.

Fincher ma na swoim koncie takie produkcje jak Zaginiona dziewczyna, Dziewczyna z tatuażem, The Social Network, Zodiak, Podziemny krąg czy Siedem. Mam wrażenie, że z każdym kolejnym filmem Fincher jedynie się rozkręca, a jego największe dzieło jest dopiero przed nami. Kto wie, może będzie nim właśnie Mindhunter?

REKLAMA

Uwielbiam Finchera. Tego wczesnego, jak również aktualnego. Zresztą, kto go nie uwielbia? Jego produkcji nie da się nie docenić. Reżyser podaje opowieści dla ludu opakowane tak ładnie, że ma się wrażenie obcowania z dziełem wyjątkowym, niemalże wykraczającym poza ramy kina masowego.

Co ciekawe, Mindhunter nie będzie pierwszym owocem współpracy Finchera oraz Netfliksa. Dzisiaj mało kto o tym pamięta, ale to nikt inny jak właśnie Fincher wyreżyserował dwa pierwsze odcinki niezwykle popularnego House of Cards!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA