REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wywiad z mordercą. Netflix prezentuje najnowszy zwiastun serialu Mindhunter

Premiera nowego serialu Netfliksa już w nadchodzący piątek. Serwis podgrzewa atmosferę i prezentuje najnowszy zwiastun produkcji.

09.10.2017
19:03
david fincher nakręcił serial mindhunter
REKLAMA
REKLAMA

Nowa seria Netfliksa powstała na podstawie książki Johna Douglasa i Marka Olshakera. Opowiada ona historię pierwszego z wymienionych autorów, który jest jednym z najbardziej znanych profilerów na świecie. W książce wiele miejsca poświecono psychologii, która dzisiaj jest bardzo pomocna w wyłapywaniu przestępców, a zwłaszcza seryjnych morderców.

W najnowszym zwiastunie Mindhuntera poznajmy dwóch bohaterów: Holdena Forda i Billa Tencha.

Trailer pokazuje, że agenci FBI zaczynają prowadzić rozmowy z mordercami i przecierają szlaki dla zawodu profilera. Wygląda na to, że początkom pracy nad rozwojem psychologii kryminalnej będzie towarzyszyła nieufność przełożonych i innych stróżów prawa.

Prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z serialem brutalnym i zaglądającym dość głęboko w psychologię seryjnych zabójców. Na zwiastunie widzimy morderców, z którymi przeprowadzają wywiady nasi bohaterowie i wiele wskazuje na to, że będzie to najatrakcyjniejszy punkt serii.

W tym kontekście świetnie brzmi utwór grupy Talking Heads pt. Psycho Killer, który przygrywa pod koniec zapowiedzi.

REKLAMA

Reżyserem serialu jest David Fincher. W rolach głównych występują m. in. Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Cotter Smith, Cameron Britton. Za produkcję odpowiadał będzie również David Fincher, ale towarzyszą mu Joshua Donen, Charlize Theron oraz Cean Chaffi.

Premiera serialu w serwisie Netflix zaplanowana jest na 13 października. Książka Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI pojawi się księgarniach 11 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA