REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nawet Tom Cruise nie może wygrać z pandemią. „Mission Impossible 7” i „Top Gun: Maverick” z nowymi datami premier

Pandemia nauczyła nas cierpliwości, przyzwyczajając, że dystrybutorzy w nieskończoność opóźniają premiery swoich najgłośniejszych hitów. I to niestety się nie zmieniło. Wyczekiwane sequele filmów z Tomem Cruise'em pojawią się na ekranie później, niż jeszcze chwilę temu myśleliśmy.

09.04.2021
20:14
Mission Impossible 7, Top Gun 2 i inne przesunięte premiery
REKLAMA
REKLAMA

Sytuacja związana z koronawirusem na świecie (a tym bardziej w Polsce) jeszcze się nie ustabilizowała. Z tego względu znowu przychodzi nam informować o zmianach w kalendarzu nadchodzących premier. Wytwórnie ponownie (trudno zliczyć, który to już raz) przesuwają daty debiutów swoich najgłośniejszych hitów. Wśród nich dwa filmy z Tomem Cruise'em.

„Mission Impossible 7” i „Top Gun: Maverick” z nowymi datami premier

Ostatnią wyznaczoną przed pandemią datą premiery sequelu „Top Gun” był 26 czerwca 2020 roku. Po kilku przetasowaniach spodziewaliśmy się, że „Mavericka” zobaczymy 2 lipca 2021 roku. Tak się jednak nie stanie. Jak podaje Deadline, Paramount postanowił przesunąć debiuty swoich wyczekiwanych filmów. Z tego względu produkcja pojawi się na wielkim ekranie nieco później, bo 19 listopada.

Wyczekiwane „Mission Impossible 7” z niezwykłymi akrobacjami Toma Cruise'a miało trafić do kin 23 lipca 2021 roku. Dystrybutor zdążył jednak tę datę zmienić i kolejną odsłonę przygód Ethana Hunta zobaczymy z niemal rocznym opóźnieniem. Premierę zaplanowano na 27 maja 2022 roku. „Ósemka” zadebiutuje natomiast 7 lipca 2023 roku.

„Mission Impossible 7” pojawi się na ekranach w tym samym czasie, co niezatytułowany jeszcze aktorski film Disneya i „John Wick 4”. Będzie więc miał całkiem poważną konkurencję. Jeszcze do niedawna Tom Cruise musiałby stawić czoła również nowej adaptacji „Dungeons & Dragons”. Debiut produkcji przesunięto jednak na 3 marca 2023 roku.

REKLAMA

„Snakes Eyes: G.I. Joe Origins” jednak zadebiutuje latem

Wokół premiery nadchodzącego spin-offu G.I. Joe poświęconemu genezie postaci Snakes Eyes było już trochę zamieszania. Film miał się ostatecznie pojawić 22 października 2021 roku. Jak dowiedział się Deadline, zadebiutuje, i tu niespodzianka jednak wcześniej, bo 23 lipca 2021 roku. I słusznie bo wakacje to najlepszy czas dla tego typu produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA