REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Cruise po raz szósty musi dokonać niemożliwego. Zwiastun Mission: Impossible – Fallout

W przerwie  tegorocznego Super Bowl oglądaliśmy teaser najnowszego Mission: Impossible, a niedługo potem do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun. Ethan Hunt musi zmierzyć się demonami przeszłości IMF.

05.02.2018
9:55
Mission: Impossible - Fallout trailer
REKLAMA
REKLAMA

Tropił bezwzględnego handlarza bronią, powstrzymywał epidemię wirusa, a przy tym walczył o odzyskanie dobrego imienia. Teraz Ethan Hunt musi stawić czoła szóstemu zadaniu. Jedna z misji IMF kończy się porażką, a porządek może przywrócić znany z poprzednich części agent. Bohater musi poradzić sobie nie tylko z nasłanymi na niego zabójcami, ale także z CIA, które podważa jego lojalność.

Zwiastun Mission: Impossible – Fallout zapowiada sceny akcji z wykorzystaniem niemal wszystkich środków transportu.

W wideo widzimy Toma Cruise’a na motocyklu, w BMW i za sterami helikoptera. Jak przystało na film z tej serii, bohater ma co najmniej jeden wypadek z udziałem każdego pojazdu. Zresztą tej postaci grozi niebezpieczeństwo niemal w każdej innej scenie. Także i tym razem nie zabraknie efektownych scen walki – czy to przy użyciu pięści, czy dowolnej broni palnej.

Widzimy także wiele upadków i skoków, które także zakończyłyby się śmiercią każdego zwykłego człowieka. Tom Cruise, znany z tego, że rzadko korzysta z pomocy kaskaderów, tym razem miał nieco mniej szczęścia. Podczas kręcenia sceny skoku między budynkami aktor złamał kostkę, co spowodowało ośmiotygodniową przerwę w zdjęciach.

Mission: Impossible – Fallout – kogo zobaczymy na ekranie?

Ethan Hunt nie jest jedyną znaną z poprzednich części postacią, którą zobaczymy w filmie. W Fallout powrócą także Luther Stickell (Ving Rhames), Ilsa Faust (Rebecca Ferguson) czy Benji Dunn (Simon Pegg). Szósta odsłona zawierać także będzie wątek żony Ethana, Julii Meade (Michelle Monaghan), która ostatni raz oficjalnie pojawiła się w Mission: Impossible III w 2006 roku. Ponadto w obsadzie znaleźli się także Angela Bassett i Henry Cavill.

REKLAMA

Za kamerą stanął Christopher McQuarrie, odpowiedzialny za poprzednią część serii – Rogue Nation. Tym samym jest to pierwszy reżyser, który pokierował pracami dwóch filmów o przygodach Ethana Hunta. McQuarrie jest także producentem obrazu i autorem scenariusza.

Premierę Mission: Impossible – Fallout zapowiedziano na 27 lipca 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA