REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Polscy siatkarze będą bronić tytułu mistrzów świata. Cały turniej obejrzycie na kanałach Polsatu i w Polsat Box Go

Mistrzostwa Świata siatkarzy ruszają już w ten piątek, 26 sierpnia. W ciągu kilkunastu dni w 52 meczach zetrą się ze sobą najlepsze zespoły z całego globu. Wśród nich nie zabraknie Polaków. Oglądać naszych czempionów i trzymać za nich będziecie mogli za sprawą kanałów Polsatu i platformy Polsat Box Go.

24.08.2022
17:18
siatkówka mistrzostwa polsat box go
REKLAMA

Już w ten piątek Polscy siatkarze rozpoczną obronę tytułu mistrzów świata, który dumnie dzierżą nieprzerwanie od ośmiu lat. Cały turniej, składający się łącznie z 52 meczów, odbędzie się na terenie naszego kraju i w Słowenii. Jeśli nie macie możliwości wspierania naszych sportowców na żywo, to pozostaje wam kibicować im przed telewizorem lub innymi ekranami. Umożliwi to telewizja Polsat.

Transmisjom siatkarskich zmagań podczas tegorocznych mistrzostw świata, towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana na tę okazję oprawa telewizyjna. Najbardziej rozbudowane będą emisje rozgrywek z udziałem Polaków i fazy medalowej. Jednakże w trakcie oglądania pozostałych meczów kibice też nie znajdą powodów do narzekań. Polsat przygotował bowiem mniejsze studia zlokalizowane w arenach turnieju, a także multimedialne studio Polsat Sport.

REKLAMA

Mistrzostwa Świata w siatkówce na kanałach Polsatu i w Polsat Box Go

Zespół komentatorów Mistrzostw Świata w siatkówce składa się z kilkudziesięciu osób. Wśród nich znalazł się legendarny Tomasz Swedrowski, którego głos jest kibicom siatkówki doskonale znany. Nie zabraknie też wypowiedzi ekspertów, których grono w tym roku powiększa się m.in. o mistrzów Europy: Daniela Plińskiego, Pawła Woickiego i Michała Ruciaka. Razem z nimi zmagania sportowców będziecie mogli śledzić od 26 sierpnia do 11 września.

Mistrzostwa Świata w siatkówce - Polsat
REKLAMA

Każdy z meczów tegorocznego turnieju zostanie pokazany na kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Oprócz tego wszystkie transmisje będą też dostępne na platformie Polsat Box Go, a więc zobaczycie je gdzie, kiedy i jak chcecie - na telewizorze, komputerze czy urządzeniu mobilnym. Oczywiście, jeśli jesteście subskrybentami pakietu Polsat Box Go Sport, dostępnego obecnie w promocyjnej cenie 40 zł za 30 dni.

Grupa Polsat Plus już od 20 lat promuje i popularyzuje siatkówkę. Nie tylko zapewnia transmisje z kolejnych turniejów, ale wspiera ją też finansowo za pośrednictwem sieci Plus, która jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki oraz Reprezentacji Narodowych kobiet i mężczyzn.

W pierwszym meczu tegorocznych Mistrzostw Świata w siatkówce w piątek 26 sierpnia o 11:00 Brazylia zmierzy się z Kubą. Tego samego dnia o 20:30 Polacy zagrają z Bułgarami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA