REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Mitchel Musso został aresztowany. Gwiazdor z serialu "Hannah Montana" wpadł przez chipsy

Mitchel Musso, gwiazda serialu "Hannah Montana", został aresztowany. Oprócz szeregu wykroczeń, za które nietrzeźwy aktor trafił za kratki, Musso został przyłapany na dosyć kuriozalnym występku i finalnie zwolniony za kaucją.

28.08.2023
15:17
Mitchel Musso został aresztowany. Gwiazdor z serialu "Hannah Montana" wpadł przez chipsy
REKLAMA

Mitchel Musso największą popularność zdobył za rolę Olivera Okena w serialu Disneya "Hannah Montana" w latach 2006-2011. Aktor miał wówczas 15 lat. Musso wystąpił później w kilku filmach, jednak jego kariera aktorska zakończyła się w 2018 roku i od tej pory nie pojawił się już na ekranie. W międzyczasie Mitchel nie uniknął jednak kontrowersji - w 2011 roku został wyrzucony z serialu Disney Channel "Para królów", gdzie zagrał jedną z głównych ról. Powodem tak poważnej decyzji twórców produkcji był fakt, że 20-letni aktor został aresztowany za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Wczoraj natomiast pojawiła się informacja, że 32-latek ponownie trafił za kratki.

REKLAMA

Mitchel Musso trafił za kratki. Gwiazda serialu "Hannah Montana" została przyłapana na dziwnym występku

Jak podaje serwis Sky News, Mitchel Musso został aresztowany po tym, gdy próbował ukraść z hotelu w Rockwell w Teksasie paczkę chipsów. Kiedy aktor został upomniany i poproszony o uiszczenie zapłaty za przekąskę, Mitchel miał odmówić i zastosować przemoc werbalną. Okazało się, że aktor był pod wpływem alkoholu, a także odurzony substancjami, o których policja nie wspomniała w raporcie.

REKLAMA
Mitchel Musso aresztowany za kradzież paczki czipsów

Aktor spędził w areszcie noc i został zwolniony w niedzielę za kaucją, wynoszącą 1 tys. dolarów. Jednak na tym kuriozalnym występku zarzuty wobec Mitchela się nie kończą - 32-latek oskarżony jest także o nieokazanie prawa jazdy i nieodnowienie dowodu rejestracyjnego samochodu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA