REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Monika Brodka zagra dla was domowy koncert. Start o 18:00 na Facebooku

Już dzisiaj o 18:00 będzie można zobaczyć i posłuchać koncertu Moniki Brodki za pośrednictwem internetu. To kolejny występ zorganizowany przez artystów skupionych wokół wytwórni Kayax i akcji Szlachetna Paczka w ramach inicjatywy „Kwarantanna na na”.

24.04.2020
17:02
Monika Brodka na żywo online. Brodka zagra koncert z domu
REKLAMA
REKLAMA

Od 30 marca organizowane są koncerty w ramach akcji „Kwarantanna na na”, dzięki której możemy posłuchać kameralnych występów gwiazd polskiej sceny muzycznej z ich własnych domów. W trakcie kolejnych wydarzeń zbierane są datki dla Szlachetnej Paczki, aktualnie gromadzącej fundusze na pomoc osobom starszym poprzez m.in. zapewnienie im kontaktu z psychoterapeutami i wolontariuszami.

Do tej pory mogliśmy posłuchać koncertów chociażby Krzysztofa Zalewskiego, Karasia/Roguckiego czy RAT KRU.

Do grona artystów, którzy zdecydowali się w słusznej sprawie wystąpić z własnych domów dołącza Monika Brodka. Jej koncert będziecie mogli obejrzeć za darmo za pośrednictwem Facebooka już dziś, 24 kwietnia 2020 roku, o 18:00. Jak zapowiada sama artystka, w śpiewaniu towarzyszyć jej będą koty - Sawa i Bońka.

To nie koniec atrakcji zaplanowanych przez wytwórnię Kayax i Szlachetną Paczkę. W kolejnych dniach wystąpią jeszcze Kayah, Karolina Czarnecka i The Dumplings.

REKLAMA

Pełna lista nadchodzących koncertów online w ramach akcji „Kwarantanna na na”:

  • Brodka – piątek, 24 kwietnia 18:00
  • Kayah – poniedziałek, 27 kwietnia 18:00
  • Karolina Czarnecka – środa, 29 kwietnia 18:00
  • The Dumplings – piątek, 1 maja 18:00
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA