REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serialowy Mr. Mercedes doczeka się 3. sezonu

Dostaniemy nową porcję odcinków serialu opartego na książce Stephena Kinga z 2016 roku. Następną serię zamówiła sieć telewizyjna Audience Network.

19.11.2018
21:46
Mr. Mercedes sezon 3 serial
REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcia do nowych 10 jednogodzinnych odcinków mają się rozpocząć na początku 2019 roku w Charleston w Południowej Karolinie, zaś premiera zaplanowana została koniec przyszłego roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Wieść o trzecim sezonie kingowskiego serialu potwierdził Daniel York, wiceprezes i dyrektor ds. treści w Audience Network:

Mr. Mercedes zaskarbił sobie względy tak szerokiego grona odbiorców, że cieszymy się, iż możemy przedłużyć serial na trzeci sezon. David E. Kelley, Jack Bender i ludzie z Sonar Entertainment stworzyli serię będącą ukłonem w stronę oryginalnego dzieła Stephena Kinga. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, gdzie wybiorą się w nowych odcinkach.

Trzy grosze dorzucił także Jack Bender, reżyser Pana Mercedesa:

Jestem bardzo dumny z naszego serialu i nie mógłbym być bardziej podekscytowany tym, że będziemy kontynuować rozwiązywanie tej historii ze Stephenem Kingiem, Davidem E. Kelleyem i naszą super obsadą na czele z Brendanem Gleesonem.

Na pokładzie raz jeszcze stara gwardia.

Jako scenarzysta i tym razem powróci David E. Kelley. Z kolei reżyserią ponownie zajmie się Jack Bender. Marty Bowen i Wyck Godfrey z Temple Hill Entertainment w dalszym ciągu pozostają na stanowisku producentów wykonawczych. Tę funkcję będą pełnić wraz z Tomem Lesinskim i Jenną Santoianni z Sonar Entertainment oraz Shane Elrod i Kate Regan z Audience Network. Serial jest produkowany przez Sonar Entertainment.

Historia opowiadała o Bradym Hartsfieldzie będącym sprawcą masakry, w której pod kołami mercedesa zginęły dziesiątki osób. Zwyrodnialec postanawia poczuć smak adrenaliny raz jeszcze i szykuje kolejną akcję, w której tym razem liczba ofiar może wzrosnąć do kilku tysięcy. Tylko emerytowany policjant Bill Hodges wraz z dwójką sprzymierzeńców może powstrzymać szalonego i niezwykle inteligentnego zabójcę. Były detektyw musi jednak najpierw odkryć kim jest ów morderca.

Drugi sezon Pana Mercedesa rozgrywał się rok po tym, jak udaremniono próbę popełnienia drugiego masowego morderstwa w społeczności Bridgton w stanie Ohio przez Brady’ego Hartsfielda (Harry Treadaway). Od czasu incydentu Hartsfield był hospitalizowany w stanie wegetatywnym, a detektyw Bill Hodges współpracował z Holly Gibney (Justine Lupe), by otworzyć własną prywatną agencję śledczą. Kiedy jednak niewytłumaczalne wydarzenia zaczęły wpływać na członków personelu szpitala, którzy zajmowali się zabójcą z mercedesa, Hodgesa prześladowało uczucie, że Brady jest w jakiś sposób za to odpowiedzialny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA