REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Teaser serialu "Mr. Robot" zdradza datę premiery drugiego sezonu

"Mr. Robot" to jedna z najgłośniejszych - i zdaniem wielu widzów: najciekawszych - serialowych premier ubiegłego roku. Po sporym sukcesie pierwszego sezonu, stacja USA Network szykuje drugą serię. Najnowszy teaser zdradza datę jej premiery.

21.04.2016
9:46
Teaser serialu Mr. Robot zdradza datę premiery 2 sezonu
REKLAMA
REKLAMA

Zakończenie pierwszego sezonu pozostawia widza z tyloma wątpliwościami, że chyba każdy, kogo "Mr. Robot" wciągnął, z niecierpliwością oczekuje na kontynuację. Dziś wiemy już, jak długo jeszcze trzeba będzie czekać. Dokładna data premiery została ujawniona w najnowszym, trzydziestosekundowym teaserze serialu - pierwszy odcinek drugiej serii premierę będzie miał za niespełna trzy miesiące, 13 lipca. Pozostaje więc uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

Pierwszy sezon "Mr. Robot" emitowany był od 18 czerwca 2015 roku, stacja USA Network kontynuację zamówiła już tydzień później. Warto jednak nadmienić, że pierwszy odcinek dostępny był w wielu popularnych platformach VOD wcześniej, gdzie w sumie obejrzało go kilka milionów widzów. Pilot został okrzyknięty hitem w zasadzie jednogłośnie, lecz wraz z kolejnymi odcinkami, które pojawiały się na antenie, zaczęło przybywać negatywnych opinii. Koniec końców produkcja zgarnęła kilka istotnych nagród branżowych i cieszyła się znaczącą popularnością.

REKLAMA
mr. robot 4 class="wp-image-51993"

Pierwszy sezon „Mr. Robot” opowiada o losach cierpiącego na zaburzenia psychiczne Elliota, który wiedzie podwójne życie. Jest technikiem do spraw bezpieczeństwa informatycznego, pracującym dla wielkiej korporacji, a jednocześnie… hakerem anarchistą, żywiącym pogardę do otaczającego go świata wyzysku. Pewnego dnia kontaktuje się z nim tajemnicza grupa cyberprzestępców, której celem jest walka z bankami, korporacjami oraz zniszczenie nieformalnej organizacji zrzeszającej najbardziej wpływowe osoby świata.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA