REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kina walczą o klientów. Multikino ujawniło, jakie filmy zobaczymy podczas Maratonu Halloween

Pandemia koronawirusa od miesięcy nie oszczędza polskiej branży kinowej.  Ostatnie obostrzenia ponownie zmniejszyły liczbę widzów mogących jednocześnie przebywać na sali, ale nie oznacza to, że największe multipleksy zamykają swe placówki. Dość powiedzieć, że Multikino ujawniło właśnie jak będzie wyglądać tegoroczny Maraton Halloween.

20.10.2020
19:10
multikino maraton halloween
REKLAMA
REKLAMA

Halloween to zawsze jest gorący okres dla największych sieci multipleksów. Hollywoodzkie wytwórnie prześcigają się w propozycjach horrorowych nowości, a nie brakuje też chętnych na oglądanie klasyki kina grozy. W 2020 roku sytuacja wygląda jednak zgoła inaczej. Zdecydowana większość produkcji planowanych na przełom października i listopada została przeniesiona na późniejszy termin lub całkowicie odwołana z dystrybucji kinowej.

Powody takiego stanu rzeczy są oczywiście jasne i nie ma wątpliwości, że sytuacja nie poprawi się przynajmniej do końca roku. Prawdopodobnie nawet dłużej. Kina nawet w tak trudnej sytuacji muszą jednak odrobić przynajmniej część ewidentnych strat, które czekają je za cały 2020 rok. Dlatego nie mogły całkowicie odpuścić Halloween.

Wiemy już, co z okazji święta duchów przygotuje sieć Multikino. W trakcie Nocnego Maratonu Filmowego obejrzymy aż cztery produkcje.

Tegoroczna Noc Horrorów rozpocznie się od premierowego pokazu filmu „Come Play” z Gillian Jacobs i Johnem Gallagherem Jrem. Produkcja opowiada o grupie bohaterów prześladowanych przez tajemniczego potwora imieniem Larry, który przemieszcza się i straszy za pomocą urządzeń elektronicznych takich jak smartfony i laptopy. Następnie widzowie będą mieli okazję obejrzeć  psychologiczny horror „Saint Maud” o fanatycznie wierzącej dziewczynie, która pragnie odwieźć swoją przyjaciółkę od grzechu.

Na koniec maratonu Multikino pokaże zaś „Alive” i „Countdown”. Wbrew pozorom wynikającym z bardzo podobnego tytuły nie chodzi tu o koreański film o zombie dostępny od niedawna na Netfliksie. „Alive” to zamiast tego kanadyjska produkcja rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Z kolei w „Countdown” miłośnicy grozy poznają historię aplikacji na telefon, która z dokładnością co do sekundy jest w stanie przewidzieć datę śmierci każdego człowieka. Bilet na wydarzenie możecie kupić TUTAJ.

Maraton Halloween 2020 odbędzie się 30 października od 22:00.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA