REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyka na listopad - sprawdź najciekawsze premiery płytowe nadchodzących tygodni

Muzyka na listopad 2018 pełna jest nieoczywistych połaczeń i pięknych melodii. Wybraliśmy najciekawsze premiery płytowe tego miesiąca.

31.10.2018
19:55
muzyka na listopad
REKLAMA
REKLAMA

Dead Can Dance - Dionysus

Legendarny duet, inspirujący się w swojej twórczości muzyką folkową. Lisa Gerrard i Brendan Perry tym razem zaprezentują dwa akty, które w siedmiu częściach reprezentują różne aspekty mitu Dionizosa.

Premiera Dionysus zaplanowana jest na 2.11.

The Prodigy - No Tourists

Wychowani na rave'ach Brytyjczycy niczego nowego raczej nie odkryją. Aczkolwiek dla wielu premiera ich albumu jest warta odnotowania. No Tourists będzie siódmym krążkiem długogrającym w ich dyskografii, następcą średnio udanego The Day Is My Enemy.

Premiera No Tourists zaplanowana jest na 2.11.

Tenacious D - Post-Apocalypto 

Prawdziwi rockowi giganci wracają! Jack Black i Kyle Gass skopią wam tyłki srogimi riffami, rozwalą wam mózgi solówkami nie z tej ziemi, wstrząsną do głębii niesamowitymi tekstami! A przynajmniej... takie jest założenie. Piosenki pochodzą w serialu animowanego, który możecie obejrzeć na YouTubie.

Premiera Post-Apocalypto zaplanowana jest na 2 listopada.

Mela Koteluk - Migawka

Mela Koteluk promuje swój najnowszy album singlem Odprowadź. Utwór powstał zimą, podczas prób z dala od miasta. Artystka jest obecnie w trasie koncertowej, która obejmuje 10 miast.

Premiera albumu Migawka zaplanowana jest na 9.11.

Tęskno - Mi

Oniryczna, delikatna i bardzo dziewczęca muzyka członkiń duetu Tęskno to efekt dość krótkiej współpracy - panie pracują ze sobą od zeszłego roku. Ich debiutancki album zostanie wydany przez polski oddział belgijskiej wytwórni płytowej [PIAS] Recordings.

Premiera Mi zaplanowana jest na 9.11.

Paweł Domagała - 1984

Muzyczny projekt Pawła Domagały traktuję raczej jako ciekawostkę. Singiel Weź nie pytaj, który osiągnął dziwnie dużą popularność, to do bólu bezpośrednia, acz nieco pretensjonalna piosnka. Zobaczymy co wyjdzie dalej z tej działalności.

Premiera 1984 zaplanowana jest na 16.11.

The Smashing Pumpkins - Shiny And Oh So Bright, Vol. 1: No Past. No Future. No Sun.

Ciekawe co wysmażą tym razem -  koncept album? Kolejny projekt rozpoczynający serię? A może zbiór hitowych piosenek? Najnowszy album amerykańskiego zespołu to ich pierwsze wydawnictwo od 2014 r. Promuje je całkiem niezły singiel Solara.

Premiera Shiny And Oh So Bright, Vol. 1: No Past. No Future. No Sun. zaplanowana jest na 16.11.

Jean-Michel Jarre - Equinoxe Infinity

Jak się okazuje, pan Jarre nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Francuski twórca odbchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy. Zwieńczeniem świętowania będzie nowa, dwudziesta już płyta długogrająca producenta.

Premiera Equinoxe Infinity zaplanowana jest na 16.11.

Mumford & Sons - Delta

REKLAMA

Premiera wypatrywana przez rzesze fanek i fanów na całym świecie. Delta będzie czwartym albumem studyjnym brytyjskiego zespołu. Nie spodziewam się żadnej zmiany w brzmieniu muzyki Mumford & Sons. Panowie nie są głupi. Wiedzą doskonale, że znaleźli swój patent na robienie przebojowych płyt. I konsekwentnie się go trzymają.

Premiera albumu Delta zaplanowana jest na 16.11.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA