REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowości od Ariany Grande, White Lies, Sokoła i wiele więcej. Muzyka na luty - sprawdźcie najciekawsze premiery

Szykuje nam się bardzo obfity muzycznie luty. A to za sprawą całej masy interesujących premier. Sprawdźcie najciekawsze z nich.

30.01.2019
13:50
muzyka na luty top
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka na luty - premiery płytowe

Ex:Re - Ex:Re

Bardzo osobista płyta „Ex:Re” to pierwsze solowe wydawnictwo Eleny Tonry, gitarzystki, wokalistki i autorki tekstów znanej z zespołu Daughter. Piosenki powstały w trudnym dla autorki czasie tuż po rozstaniu. Jak mówi sama artystka, są to swego rodzaju niewysłane listy.

Premiera: 1.02.2019

White Lies - Five

Panowie z White Lies pracowali nad nowym albumem po obu stronach Atlantyku. Zanim sprawdzimy pełne efekty, zapoznajcie się z singlem Tokyo i świetnym teledyskiem wyreżyserowanym przez Davida Pablosa.

Premiera: 1.02.2019

Otsochodzi - Miłość

Na kolejne płycie rapera Otsochodzi, aka Młodego Janka, mamy znaleźć sporo zabaw z nowymi brzmieniami. Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać - dosłownie. Nic mniej, nic bardziej - mówi sam autor.

Premiera: 1.02.2019

Kwiat Jabłoni - Niemożliwe

Rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewiczowie zachwycą delikatnymi, onirycznymi kompozycjami, zaskoczą dojrzałością i niecodziennymi połączeniami. „Niemożliwe” to debiut Kwiatu Jabłoni, zapowiadający się na jedno z ciekawszych wydawnictw tego miesiąca.

Premiera: 1.02.2019

Beirut- Gallipoli

Na 5. album Zacha Condona czekamy od 2015 roku, czyli jeszcze nie tak długo, jednak apetyty są ogromne. Zwłaszcza po opublikowaniu świetnego singla zapowiadającego nowy materiał.

Premiera: 1.02.2019

Ariana Grande - Thank U, Next

Rekordzistka Ariana Grande idzie za ciosem. Ledwie w sierpniu ukazał się jej album „Sweetener”, tymczasem młoda artystka zapowiada już kolejne wydawnictwo. W międzyczasie w jej życiu sporo się wydarzyło, więc jest o czym opowiadać.

Premiera: 8.02.2019

Voo Voo - Za niebawem

Nowa płyta Voo Voo ma być bardziej energiczna niż poprzedniczka, czyli „7”. Ma także zahaczać o ważne tematy społeczne. Wśród gości na płycie pojawią sie siostry Paulina i Natalia Przybysz razem ze swoją mamą Anną.

Premiera: 15.02.2019

The Saturday Tea - Quicksilver Dreams

3. album studyjny zespołu, wyprodukowany przez jednego z najzdolniejszych polskich producentów Michała Kupicza. Warszawska grupa lubi włączać do swoich kompozycji stonerowe tropy i indierockowe brzmienia. Zdecydowanie warto mieć na nich oko.

Premiera: 13.02.2019

Chaka Khan - Hello Happiness

„Hello Happiness” to pierwszy longplay królowej funku od czasu „Funk This” z 2007 roku. Artystka ma na koncie 22 płyty, 10 nagród Grammy i współprace z takimi muzykami jak Prince, Aretha Franklin, Miles Davis, Quincy Jones czy Mary J. Blige.

Premiera: 15.02.2019

Daniel Spaleniak - Burning Sea

To już 4. płyta na koncie młodego artysty. Jego muzykę mogliście słyszeć nie tylko na najważniejszych rodzimych festiwalach muzycznych, ale także w serialach takich jak „Elementary”, „Ozark” czy „The Path”.

Premiera: 15.02.2019

Perfect Son - Cast

Perfect Son, wcześniej znany także jako Coldair, podpisał jakiś czas temu kontrakt z kultową amerykańską wytwórnią Sub Pop (ci od Nirvany, Fleet Foxes czy The Afghan Whigs). Jak podaje informacja prasowa: „Cast” to dziesięciorozdziałowa opowieść o odkrywaniu mocy drzemiącej w człowieku, pozwalającej mu na wytrwałość w walce ze swoimi demonami, słabościami i przeszłością.

Premiera: 15.02.2019

Sokół - Wojtek Sokół

Płyta, która stała się bestsellerem, jeszcze zanim było o niej cokolwiek wiadomo. Album kupiło w ciemno ponad 10 tys. słuchaczy. Dziś znamy już tytuł i okładkę. Pierwsza solowa plyta Sokoła ma być różnorodna i pełna gości znanych nie tylko ze sceny hiphopowej.

Premiera: 15.02.2019

Ry X - Unfurl

Ry X to pseudonim australijskiego muzyka, który dał się poznać jako twórca naładowanych emocjami, onirycznych kompozycji. „Unfurl” to 3. album długogrający w jego dyskografii, następca wydanego w 2016 roku krążka „Dawn”.

Premiera: 15.02.2019

O.S.T.R. - Instrukcja obsługi świrów

Najnowszy album Adama Ostrowskiego, następca wydanego w zeszłym roku „W drodze po szczęście”, którego zapowiedź, utwór „Chevy Impala”, znajdziecie wyżej. Producentami albumu są Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i sam O.S.T.R.

Premiera: 22.02.2019

Rebeka - Post Dreams

REKLAMA

„Post Dreams” będzie 3. płytą długogrającą poznańskiego duetu. Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny szykują bardzo różnorodne wydawnictwo. Podobno ma to być najbardziej piosenkowy album w dyskografii Rebeki.

Premiera: 22.02.2019

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA