REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nadchodzący thriller DreamWorks wrzuci widza w klimat lat 80.

DreamWorks wraz z producentem Frankiem Marshallem tworzą właśnie film z pogranicza thrillera i horroru. Poznajcie „Corpsey”.

07.09.2015
9:35
Nadchodzący thriller DreamWorks, "Corpsey", wrzuci widza w klimat lat 80.
REKLAMA
REKLAMA

Projekt jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Wiadomo, że producentem wykonawczym filmu będzie Jake Steinfeld, a scenarzystami zostaną Richard Naing i Ian Goldberg. Obaj panowie są weteranami gatunku i pracowali wspólnie m.in. przy filmie. „The Autopsy of Jane Doe”, czy przy reboocie „Piątku 13-go” wytwórni Paramount. Panowie napisali też scenariusz do „The Shadow Over Innsmouth”, będący adaptacją powieści H. P. Lovecrafta. Scenariusz kupił następnie Amazon Film.

„Cropsey” opowie historię grupy nastolatków na letnim obozie. Będą oni nawiedzani przez istotę, o której do tej pory słyszeli tylko w miejskich legendach. Istota ma być upiorem pochodzącym jeszcze z czasów kolonizacji Nowej Ziemi. Film będzie mrocznym thrillerem z elementami grozy, ale także humoru. W 2009 roku mogliśmy zobaczyć dokument „Cropsey”, jednak dzieło DreamWorks nie jest z nim w żaden sposób powiązane.

REKLAMA

Frank Marshall, producent „Corpsey” jest też producentem wielu głośnych hollywoodzkich produkcji ostatnich lat. Ma na swoim koncie m.in. takie filmy jak „Jurassic World”, „Dziedzictwo Bourne’a”, „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaski”, czy „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”, a w przeszłości także „Powrót do przyszłości”. W przyszłym roku spod jego ręki wyjdzie „Indiana Jones 5” i „Assassin’s Creed”.

Z kolei studia DreamWorks nie trzeba nikomu przedstawiać. Na razie nie wiemy jeszcze, czy nowy film będzie animacją, czy filmem z żywymi autorami. Tak czy inaczej „Corpsey” zapowiada się na wielką kasową produkcję. Zobaczymy, czy wraz z głośnymi nazwiskami i wytwórniami pójdzie też jakość.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA