REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Najlepsze i niezapomniane hity Internetu

Te hity nie mają nic wspólnego z twoim (ani z moim) gustem muzycznym. Są jak śmieszne viral videos i rozprzestrzeniają się szybciej niż zdążysz powiedzieć, że "ta piosenka to najgłupsza rzecz, jaką w życiu słyszałem". Mają swoich wiernych fanów i zagorzałych przeciwników, którzy (prawie) woleliby zrezygnować z YouTube, kiedy słyszą kolejne "Ring-ding-ding".

15.11.2013
20:00
Najlepsze i niezapomniane hity Internetu
REKLAMA

Rzecz z tymi hitami jest mocno podejrzana - nawet jeśli w pierwszej chwili je nienawidzimy, to często po kilku wieczorach ze znajomymi, zdarza się nam nucić je po wstaniu z łóżka. True story. Nie tak dawno temu sama śpiewałam "Ona tańczy dla mnie", choć początkowo nie mogłam znieść tej piosenki.

REKLAMA

Hity Internetu mają wiele remiksów, przeróbek, powstają filmiki, na których fani sami nagrywają ulubione piosenki. Na ich podstawie powstają też memy. Jeden z moich ulubionych to aktualnie obrazek pochodzący z "Małego Księcia", który pragnie zaopiekować się liskiem. Na 100% wiecie, o czym mówię.

Poniżej zamieszczam listę hitów polskich i zagranicznych, które albo utkwiły nam w pamięci i na pewno niejednokrotnie zdarzyło wam się je słyszeć, albo w kilka dni stały się największymi przebojami. Kolejność przypadkowa!

Trololo Song

Psy - Gangnam Style

Loituma - Levan's Polkka

Ylvis - The Fox (What Does The Fox Say?)

Crazy Frog - Axel F

Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie

The Gummy Bear Song - Long English Version

Jozin z Bazin

Bracia Figo Fagot - Bożenka

REKLAMA

Justin Bieber feat. Ludacris - Baby

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA