REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Te tytuły ekscytowały was najmocniej. TOP 10 produkcji Netfliksa z mijającego tygodnia

Najwyższy czas na przetasowania, wreszcie pojawił się serial, który jest w stanie zdetronizować „Gambit królowej”. Spoiler: to się jeszcze nie udało, ale wszystko przed nim.

21.11.2020
11:00
the crown 4 sezon netflix trailer zwiastun premiera
REKLAMA
REKLAMA

TOP 10 Netfliksa – co Polacy oglądali w serwisie?

9. Dash i Lily (spadek o jedno miejsce)

„Dash i Lily” zadebiutował w zeszłym tygodniu i ciągle utrzymuje się nie liście. Co jest o tyle zaskakujące, że to jeden z filmów świątecznych od czerwonego giganta VOD (przypominam, że jest dopiero listopad).

Wynik: 14 punktów

9. Słudzy króla Midasa (nowość na liście)

Netflix kocha produkcje hiszpańskojęzyczne. Polscy widzowie również. Niepozorny i nieprzesadnie reklamowany serial o bardzo bogatym człowieku, który jest szantażowany anonimową grupę, znalazł się w tym zestawieniu. Choć nie jest to produkcja idealna, w udany sposób łączy akcję, wielką skalę i wielkie pieniądze z nachalnym, ale satysfakcjonującym problemem moralnym.

Wynik: 14 punktów

8. Śmieciarka

 class="wp-image-464440"

Choć w serwisie Netflix serial opisywany jest jako produkcja dla każdego, „Śmieciarka” skierowana jest raczej do młodego widza. Fabuła opowiada o sześcioletnim chłopcu, którego najlepszym kumplem jest... śmieciarka.

Wynik: 17 punktów

7. Dzieciak rządzi: znowu w grze (nowość na liście)

netflix top 10 class="wp-image-440308"

Ta lista produkcjami dla dzieci (niemal) stoi. „Dzieciak rządzi: znowu w grze” to trzecia i jak na razie ostatnia część dość popularnych filmów dla najmłodszych.

Wynik: 20 punkty

6. Życie przed sobą

Sophia Loren w filmie Życie przed sobą class="wp-image-461902"

Wielki powrót Sophii Loren i niesamowicie ciepła opowieść o rodzinie, przyjaźni, miłości i... pamięci. Starsza i schorowana kobieta przyjmuje pod swój dach młodego chłopaka z problemami. On nie chce jej, ona niespecjalnie ma ochotę zajmować się nim. Co z tego wynika? Dużo smutku, ale też cała paleta dobrych emocji.

Wynik: 24 punkty

5. SpongeBob Film: Na ratunek (spadek o 3 miejsca)

netflix nowe premiery class="wp-image-322338"

SpongeBob Kanciastoporty to jedna z najsilniejszych marek dla młodego widza na świecie. Tym razem bohater musi opuścić miejsce, w którym czuje się dobrze i bezpiecznie, bo rusza na ratunek swojemu przyjacielowi, Gacusiowi.

Wynik: 34 punkty

4. Pan Jangle i świąteczna podróż (nowość na liście)

Kadr z filmu Pan Jangle i świąteczna podróż class="wp-image-462250"

Choć (nie wiem tego na pewno) ciężarówki z pewnym napojem gazowanym nie wyjechały jeszcze z pełną parą, to na Netflix już sugeruje, że nadchodzą święta. „Pan Jangle i świąteczna podróż” to nowość w naszym zestawieniu, choć możemy założyć, że będzie tym popularniejsza, im bliżej końcówki grudnia.

Wynik: 36 punktów

3. Psi patrol (awans o jedno miejsce)

 class="wp-image-460084"

„Psi patrol” to jedno z największych zaskoczeń każdego zestawienia i jeden z najdłużej utrzymujących się tytułów w naszym zestawieniu. Wygląda na to, że jego passa szybko nie przeminie, bo ta animacja dla dzieci pnie się powoli ku górze, a w tym tygodniu trafiła na podium, choć zwykle znaleźć ją możemy w połowie stawki.

Wynik: 42 punkty

2. The Crown (nowość na liście)

the crown 4 sezon netflix trailer zwiastun premiera class="wp-image-457291"

Premiera 4. sezonu serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej wywindowała serial na 2. miejsce. Zakładam, że 1. nie zajęła tylko dlatego, że zamiast zwyczajowego piątku „The Crown” trafiło do serwisu w niedzielę. Przez ten czas udało jej się zebrać komplet punktów. Czuję, że kolejny tydzień będzie należał właśnie do tego serialu.

Wynik: 50 punktów

1. Gambit królowej (to samo miejsce)

gambit królowej netflix class="wp-image-455464"
Foto: Gambit królowej/Phil Bray/Netflix © 2020

To prawdopodobnie ostatni tydzień, gdy „Gambit królowej” góruje nad konkurencją, bo już po piętach depcze mu „The Crown”. W ostatnich tygodniach produkcja jednak tryumfowała i już teraz można powiedzieć, że Netflix doczekał się w tym roku kolejnego wielkiego hitu.

REKLAMA

Wynik: 64 punkty

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA