REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wszystko, co wiemy o 3. sezonie serialu Narcos

Wraca jeden z najlepszych seriali kryminalnych. Entuzjaści już zacierają ręce. Ale czego właściwie możemy się spodziewać po 3. sezonie serialu Narcos od Netfliksa?

25.08.2017
19:40
trailer 3 sezonu serialu narcos
REKLAMA
REKLAMA

Trzeci sezon Narcos, z oczywistych względów, nie będzie się już opowiadał historii Pabla Escobara. To rodzi pewien niepokój wśród fanów, bo do tej pory ta produkcja koncentrowała swoją opowieść właśnie na tym groźnym baronie narkotykowym.

Widzieliśmy kilka pierwszych odcinków i możemy potwierdzić, że serial utrzymuje wysoki poziom. Na pełne podsumowanie przyjdzie czas, gdy Netflix udostępni cały sezon.

Trzeci sezon Narcos skupi się przede wszystkim na kartelu z Cali.

Nic dziwnego, skoro w poprzedniej serii definitywnie ucięto wątek Pablo Escobara i kartelu z Maddelin. Postanowiono jednak dalej kontynuować sam serial i skupić się na innych organizacjach, które zajmują się produkcją, przemytem i sprzedażą narkotyków.

A konkretniej na kartelu Cali, któremu przewodzili Miguel i Gilberto Orejuela. Przestępcy z Cali zajmowali się produkcją kokainy i stworzyli jedną z największych organizacji tego typu na świecie. Byli też szalenie bezwzględni. Podczas załatwiania swoich brudnych interesów parali się przemocą i mordowali swoich oponentów.

Kim będą główni bandyci trzeciego sezonu Narcos?

Na miejsce Pabla Escobara trafią jeszcze groźniejsi bandyci. Będą to Gilberto Rodriguez Orejuela (w tej roli Damian Alcazar), który będzie pełnił funkcję przywódcy kartelu. Oprócz niego pojawi się Miguel Rodriguez Orejuela (Francisco Denis), który będzie mózgiem wszystkich operacji, jest on również architektem sukcesu kartelu. Pacho Herrera (Alberto Ammann) to z kolei płatny zabójca, który odpowiada za kontakty z Meksykiem i dystrybucję międzynarodową. No i wreszcie Chepe Santacruz Londono (Pepe Rapazote), który prowadzi nowojorską satelitę kolumbijskiego imperium narkotykowego

Kto będzie z nimi walczył?

trailer 3 sezonu serialu narcos class="wp-image-91301"

Po stronie DEA i praworządności stać będzie znany nam z poprzednich sezonów Javier Pena (Perdo Pascal). Prawdopodobnie jednak nie zobaczymy już Steve’a Murphy’ego, partnera Peny z pierwszych dwóch serii. Nie tylko nie ma go wskazanego w obsadzie i pierwszych odcinkach serialu, ale też wątpliwym jest, by scenarzyści chcieliby go na siłę przywracać, skoro - według prawdziwych wydarzeń - agent Murphy, po ostatecznym rozwiązaniu problemu Escobara, wrócił do Stanów Zjednoczonych.

Pena będzie miał jednak nową kompanię sprzymierzeńców. Będą to: Jorge Salcedo (Matias Varela), czyli nieszczęśliwie uwikłany w swoją pracę szef ochrony Cali, który stawia bezpieczeństwo swojej rodziny wyżej, niż zapewnienie go swoim przełożonym. Postaciami wartymi wspomnienia są też agenci DEA Chris Feistl (Michael Stahl-David) i Daniel Van Ness (Matt Whelan), którzy dołączają do operacji z dużym entuzjazmem i... niewielkim doświadczeniem operacyjnym. Z kolei Franklin Jurado (Miguel Angel Silvestre) zajmuje się w kartelu praniem pieniędzy i nieświadomie naraża swoja żonę Christinę (Kerry Bishe) na śmiertelne niebezpieczeństwo. A David Rodriguez (Arturo Castro) – najstarszy syn Miguela początkowo niechętnie zaczyna odgrywać rolę jednego z liderów kartelu

Poza tym w serialu pojawi się Gilber Mills (Curtis Cook). Nie wiemy nic o jego postaci, o jego obecności w serialu dowiadujemy się tylko dzięki potwierdzonemu angażowi tego aktora. Możecie go kojarzyć z roli Terry’ego Womacka z House of Cards.

Wiemy też, że trzeci sezon Narcos będzie bardzo brutalny i tylko dla dorosłych.

Tak przynajmniej zapowiada Netflix, co zresztą nikogo nie dziwi. Tematyka poruszana przez serial, obecność narkotyków na wizji, realistyczne sceny strzelanin i morderstw to treści zdecydowanie dla dorosłych. Tych ma być jednak – według zapowiedzi – jeszcze więcej. Oby nie za wiele, epatowanie krwią i flakami dla samego epatowania jest zazwyczaj dość irytujące.

REKLAMA

Trzeci sezon Narcos – kiedy premiera?

Trzeci sezon Narcos zostanie udostępniony pierwszego września. Serial będzie dostępny wyłącznie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA