REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Wiemy, kto jest narratorem w serialu Narcos: Meksyk. Odpowiedź nie jest taka oczywista

Odpowiedź na pytanie, czyj głos słyszymy z offu w nowym sezonie Narcos, nie była wcale taka oczywista. Nawet jeżeli obejrzeliście już wszystkie odcinki, to i tak niekoniecznie musiało wam się udać rozgryźć tę zagadkę. Służymy pomocą.

19.11.2018
21:00
narcos meksyk narrator Scoot McNairy
REKLAMA
REKLAMA

Z góry ostrzegamy, że możecie się natknąć na niewielkie spoilery. Czytacie na własną odpowiedzialność.

W pierwszym i drugim sezonie Narcos, jeszcze z czasów Pabla Escobara, tożsamość narratora była dobrze znana. Był nim Boyd Holbrook, czyli aktor wcielający się w Steve’a Murphy’ego. Trzeci sezon również posiadał narrację z offu, a użyczającym głosu był Pedro Pascal, serialowy Javier Peña. W Narcos: Meksyk nie uświadczymy już obecności tych postaci na ekranie, a nawet ich głosu wydobywającego się zza kadru. Kim zatem jest narrator nowego sezonu?

Jest to zupełnie nowa postać, którą poznajemy w finale serialu.

To Scoot McNairy. Filmografia aktora jest dość obszerna, ale widzowie mogą go kojarzyć przede wszystkim z serialu Halt and Catch Fire z roli Gordona Clarka, ale też z filmów Operacja Argo, Zabić, jak to łatwo powiedzieć czy Franka z Michaelem Fassbenderem.

Narratorem serialu jest zatem zupełnie świeży nabytek, więc nie czujcie wobec siebie wyrzutów, jeżeli nie udało wam się tego wcześniej odgadnąć. Było to wręcz niemożliwe, jeżeli nie ukończyło się wszystkich odcinków, a i wtedy nie było pewne, że każdy rozgryzie tę tajemnicę. Niemniej chylimy czoła za wprowadzenie nowej postaci właśnie w taki, nieoczywisty sposób. Można snuć domysły, że bohater McNairy’ego będzie odgrywać kluczową rolę w odcinkach kolejnego sezonu. Ten nie został jeszcze zamówiony przez Netfliksa, ale wydaje się, że to tylko kwestia czasu.

Od Kolumbii do Meksyku.

REKLAMA

To właśnie w Ameryce Środkowej został osadzony czwarty sezon serialu. Całość rozgrywa się w latach 80. XX wieku. Do Guadalajary w Meksyku, wraz z żoną i synem, przybywa Enrique Camarena, amerykański agent DEA. Tu zaś handel narkotykami kwitnie w najlepsze, a głównym graczem na czarnym rynku jest Félix Gallardo. Jak można się domyślić, obaj panowie wkroczą ze sobą na wojenna ścieżkę.

Narcos: Meksyk jest już dostępny w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA