REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Narcos: Meksyk od dziś na Netfliksie. Serial promuje nowy kawałek Pezeta

Do biblioteki serwisu Netflix trafił właśnie serial Narcos: Meksyk. Zamiast kolejnej części docenianej przez widzów serii Narcos, otrzymaliśmy spin-off. Możecie już sami sprawdzić, jak prezentuje się nowa produkcja platformy.

16.11.2018
12:16
narcos: meksyk premiera
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze dwa sezony Narcos opowiadały historię Pablo Escobara, która zakończyła się śmiercią narkotykowego barona. W trzecim jeden z głównych bohaterów ruszył tropem kartelu z Cali, który przejął schedę po Escobarze. Teraz, zamiast czwartej serii dobrze znanej historii, otrzymujemy całkiem inną opowieść.

Narcos: Meksyk to osobna produkcja.

Nowa odsłona to zmiana miejsca akcji - z Kolumbii przenosimy się do Meksyku. Fabuła osadzona jest w latach 80., jeszcze w czasach panowania Pablo Escobara w Kolumbii.

Narcos: Meksyk skupi się na kartelu z Guadalajary. Akcja serialu dzieje się w momencie objęcia władzy w kartelu przez Félixa Gallardo (Diego Luna). W tym samym czasie Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie otrzymuje nowe bardzo wymagające zadanie. Kiki zbiera informacje o Féliksie i angażuje się w swoją pracę coraz bardziej.

Za produkcję serialu odpowiada Gaumont Television. Producentem wykonawczym i showrunnerem serii jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard. W produkcji wystąpili także m.in. Matt Letscher, Tenoch Huerta, Joaquín Cosío, Teresa Ruiz oraz Alyssa Diaz.

Posłuchajcie nowej piosenki Pezeta, która promuje serial Narcos: Meksyk.

W ramach promocji serialu Netflix nawiązał współpracę z polskim raperem. Pezet, Auer i DJ Panda nagrali kawałek pt. Kartel.

REKLAMA

Serial Narcos: Meksyk obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA