REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poznaj język narkotykowego barona i mów po hiszpańsku jak Pablo Escobar!

Platforma Netflix i aplikacja Babbel postanowiły wykorzystać potencjał serialu "Narcos" i wspólnie przygotowały krótki test i poradnik, który ma pomóc nam nauczyć się jezyka hiszpańskiego. Ciekawi? Spradźcie sami, jakich zwrotów można nauczyć się, oglądając historię narkotykowego barona.

06.09.2016
12:13
Narcos
REKLAMA
REKLAMA

Słówka, które poznamy niekoniecznie będą najprzydatniejsze, kiedy wybierzemy się na wycieczkę do Hiszpanii lub Ameryki Południowej (chyba, że jesteśmy bandytami), ale parę zwrotów może okazać się rzeczywiście przydatnych. Doceniam akcent humorystyczny, jaki wkradł się do tekstu przygotowanego przez Netfliksa i Babbel. Najbardziej rozbawiło mnie to, kiedy musimy zdecydować, czy nazwisko po hiszpańsku będzie brzmiało tak samo jak po angielsku, czy może jednak będzie zupełnie innym słowem. Zdecydowanie jestem na tak!

narcos-hipszpanski-aplikacja

2 września premierę miał drugi sezon serialu "Narcos". Platforma Netflix udostępniła swoim użytkownikom dziesięć nowych odcinków produkcji. O kilku pierwszych epizodach pisaliśmy już dla was jakiś czas temu. Niebawem na łamach sPlay.pl możecie spodziewać się podsumowania całego sezonu.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA