REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nareszcie jest - pełny, oficjalny zwiastun "Heroes: Reborn"

Po kilku teaserach i króciutkich klipach, na Comic-Conie zaprezentowano oficjalny zwiastun serialu "Heroes: Reborn". Udowadnia on, że jest na co czekać. 

13.07.2015
9:12
Nareszcie jest - pełny, oficjalny zwiastun Heroes: Reborn
REKLAMA
REKLAMA

"Herosi" doczekali się dotychczas czterech sezonów, emitowanych w latach 2006-2010. Produkcja została następnie skasowana, ale serial, mimo upływu lat wciąż rzewnie wspominany przez swoich fanów, zostanie wskrzeszony.  Trzynastoodcinkowa seria „Heroes Reborn” została zapowiedziana na 24 września 2015 roku. Twórca "Heroes: Reborn", Tim Kring, powróci jako producent wykonawczy.

REKLAMA

Zwiastun wygląda całkiem efektownie i pomimo różnie ocenianych poprzednich sezonów, zapowiada wciągającą i emocjonującą produkcję. "Heroes: Reborn" ma szansę przywrócić serialowi pierwotny blask i zdecydowanie warto będzie dać mu szansę.

"Heroes: Reborn" będzie kontynuacją poprzednich sezonów, w której obok znanych i lubianych postaci, jak na przykład Hiro Nakamura, Matt Parkman czy Micah Sanders, pojawi się także szereg nowych bohaterów. Akcja serialu będzie rozgrywać się rok po ataku terrorystycznym dokonanym w Odessie, za który rząd USA obwinił ludzi posiadających szczególne zdolności. Od tego czasu muszą oni żyć w ukryciu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA