REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Serial Nawiedzony dom na wzgórzu już teraz w serwisie Netflix. To horror i dramat rodzinny w jednym

Nawiedzony dom na wzgórzu to nowość od Netfliksa, którą już teraz możemy obejrzeć w serwisie. Serial łączy dramat rodzinny z elementami horroru. Jego fabuła oparta jest o powieść grozy autorstwa Shirley Jackson.

12.10.2018
9:00
nawiedzony dom na wzgórzu gdzie obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

Netflix lubi horrory i jego włodarze mają świadomość popularności tego gatunku. Do tej pory mogliśmy jednak oglądać głównie filmy z dreszczykiem, które ukazywały się na platformie pod szyldem Netflix Original. Tym razem serwis przygotował dla swoich widzów nowy serial grozy. Ale Nawiedzony dom na wzgórzu nie jest zwykłym horrorem. To połączenie rodzinnego dramatu z motywami znanymi ze „strasznych filmów”.

Głównymi bohaterami serialu jest rodzeństwo, które w dzieciństwie wychowywało się w tytułowym nawiedzonym domu.

Teraz po latach postaci ponownie się ze sobą spotkają w wyniku nieprzyjemnego splotu wydarzeń. Każda z nich będzie musiała stawić czoła swoim demonom i lękom. Przeszłość nie daje im o sobie zapomnieć. Niebezpieczeństwa czyhają, a czasem najgorsze z nich są w naszych głowach.

Nawiedzony dom na wzgórzu - gdzie obejrzeć serial?

W jednej z głównych ról na ekranie zobaczymy Carlę Gugino.

REKLAMA

Aktorka wystąpiła już w horrorze Netfliksa. Zagrała żonę w Grze Geralda na podstawie twórczości Stephena Kinga. Cieszę się, że ponownie ujrzę ją na ekranie w podobnej gatunkowo produkcji, bo z poprzednią rolą poradziła sobie doskonale. Oprócz Gugino w serialu wystąpili także: Michiel Huisman, Timothy Hutton i Oliver Jackson-Cohen. Reżyserem serii jest Mike Flanagan, odpowiedzialny właśnie za Grę Geralda.

Serial Nawiedzony dom na wzgórzu obejrzycie w serwisie Netflix. Na platformę trafiło dziesięć odcinków 1. sezonu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA