REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Obudzić się ze strasznego snu. Netflix zapowiada nowy serial - Nawiedzony dom na wzgórzu

Netflix opublikował zwiastun swojego nowego serialu grozy. Nawiedzony dom na wzgórzu przedstawi historię rodzeństwa mierzącego się z duchami przeszłości. Produkcja pojawi się w serwisie jesienią.

19.09.2018
19:28
Nawiedzony dom na wzgórzu zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Jesień jest wprost idealna do oglądania horrorów. Za oknem jest przeważnie szaro lub całkiem ciemno, wieczory robią się długie, ludzi ogarnia apatia, a dodatkowo mamy Halloween. Netflix rozumie wszystkie te powody i wychodzi naprzeciw potrzebom swoich użytkowników.

Niedługo w katalogu platformy znajdzie się Nawiedzony dom na wzgórzu.

Ten serial jest adaptacją powieści Shirley Jackson o tym samym tytule. Nietrudno domyślić się miejsca akcji takiej produkcji. To w nim mieszkało dorosłe już rodzeństwo, które nigdy do końca nie było w stanie poradzić sobie z duchami zamieszkującymi budynek i ich umysły. Teraz jednak będą musieli ponownie stawić im czoła. Do tego dojdzie osobista tragedia; najmłodsza siostra popełnia samobójstwo.

Nawiedzony dom na wzgórzu zwiastun class="wp-image-203212"

Opublikowany przez Netfliksa zwiastun pokazuje całkiem niezły klimat. Wydaje się, że to właśnie on, a nie jakieś bardzo obrazowe sceny ataków zjaw i upiorów będą decydować o sile tytułu. Koncepcja małej dziewczynki opowiadającej przerażające rzeczy się sprawdza. Oby serial nie poprzestał tylko na tym jednym elemencie. W każdym razie trailer obiecuje więcej, niż dostaliśmy po poprzedniej adaptacji książki Jackson – filmie Nawiedzony z 1999 r.

Nawiedzony dom na wzgórzu – obsada

REKLAMA

W serialu zobaczymy aktorkę znaną z innego horroru Netfliksa – Carlę Gugino, którą oglądaliśmy w Grze Geralda. Na ekranie partnerować jej będzie znany z tego samego tytułu Henry Thomas, Michiel Huisman (Gra o tron) czy Elizabeth Reaser (Manhunt: Unabomber). Twórcą serialu jest Mike Flanagan, reżyser Ouija: Narodzin zła oraz – jakżeby inaczej – Gry Geralda.

Pierwsza odsłona składać się będzie z 10 odcinków. Nawiedzony dom na wzgórzu trafi do Netfliksa 12 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA