REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Morderczy Berlin i koktajle Mołotowa na zwiastunie nowego serialu Netfliksa, Berlińskie psy

Netflix kontynuuje inwestowanie w oryginalne europejskie produkcje. I do tej pory wychodzi mu to bardzo dobrze. Nowy niemieckojęzyczny serial na platformie, Berlińskie psy, doczekał się pierwszego zwiastuna i daty premiery.

28.08.2018
13:14
dogs of berlin trailer
REKLAMA
REKLAMA

Użytkownicy Netfliksa mają najróżniejsze gusta i zainteresowania, ale większość z nich jest zgodna co do jednego - Dark jest jednym z najlepszych seriali platformy w ostatnich latach. Można mieć nadzieję, że druga niemiecka produkcja oryginalna w serwisie okaże się równie dobra.

Produkcja Berlińskie psy, bo tak brzmi tytuł tego dziesięcioodcinkowego serialu, opowie historię dwóch detektywów. Mężczyźni mają zupełnie różne charaktery i najchętniej omijaliby się z daleka. Okoliczności zmuszą ich jednak do wystąpienia przeciwko przestępczemu światkowi stolicy Niemiec.

Berlińskie psy - kiedy premiera?

Na podstawie dotychczasowych informacji i opublikowanego zwiastuna można uznać, że Dogs of Berlin będzie produkcją gdzieś pomiędzy skandynawskim kryminałem a brutalną opowieścią o zemście. Główni bohaterowie nieraz będą musieli korzystać z metod wykraczających poza prawo i mierzyć się z własnym sumieniem.

REKLAMA

Za reżyserię i scenariusz serialu odpowiada znany niemiecki twórca, Christian Alvart. W obsadzie produkcji znaleźli się Felix Kramer, Urs Rechn, Anna Maria Muhle, Fahri Yadim, Sebastian Achilles i Antonio Wanek. Serial będzie chciał powtórzyć sukces Dark (trwają prace nad drugim sezonem), ale na szczęście Netflix i twórcy Berlińskich psów nie chcą powtarzać sprawdzonych motywów. Zamiast za to przygotowali własną wersję, znacznie bardziej mroczną wersję Starsky'ego i Hutcha.

Premiera serialu Berlińskie psy już 7 grudnia 2018 roku na serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA